Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vashiányos vérszegénység...

Vashiányos vérszegénység okozhat rendszertelen menstruációt?

Figyelt kérdés
Mostmár 5 éve lesz lassan, hogy menstruálok, és ez alatt nem igazán sikerült normalizálódjon. Már kétszer is voltunk két különböző nőgyógyásznál. Az első enyhén utalt PCOS-re és engem hibáztatott és a súlyomat a problémákért. A második nőgyógyász nem mondaná meg biztosra,hogy ez PCOS, szerinte csak nem értem meg hozzá eléggé, és azt javasolta, hogyha az elkövetkezendő 2 évben nem normalizálódik, akkor forduljak orvoshoz megint. Most 16 leszek, és vashiányos vérszegény vagyok. Nyilván tudom,hogy a 2 dolog között összefüggés van, de szerintetek emellet lehet még konkrét probléma? Szedek vas tablettát is, és csak ilyenkor jön meg. Amíg megvan nem szedem, de ha vége megint elkezdem. Olyan mintha a vas nélkül nem is jönne meg egyáltalán. Mivel nagyon nem tudok a nőgyógyászok szavain kiigazodni, gondoltam megkérdem itt is. Nagyon hálás vagyok, ha végigolvassátok és megírjátok hogy szerintetek mi lehet a szitu.
2023. febr. 6. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Ha nem àll be 18 éves korodig a menstruàciòd, akkor menjél Nôgyògyàszhoz! Törekedjél tartalmas ételeket fogyasztani, hogy tudjál kicsit hizni! Nem àrtana B12 vitamint szedned!
2023. febr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!