Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány éves korban használtatok...

Hány éves korban használtatok először tisztasági betétet, egészségügyi betétet, illetve tampont?

Figyelt kérdés
Melyiket hány évesen használtátok, - akárcsak egy próba erejéig is - első alkalommal?

2023. márc. 8. 07:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
11 éves voltam, amikor először megjött. Akkor betétet használtam. 12 voltam, amikor valami kirándulás volt nyáron, és féltem, hogy átázok a betétnél, meg kényelmetlen is volt, pláne kánikulában. Akkor mondta Anya, hogy próbáljam meg a tampont. A fürdőszoba ajtaja előtt állt, én a fürdőben, és úgy mondta, hogy hova tegyem a lábam, lazuljak el stb. Azóta tampont használok. Próbáltam a kelyhet, de sajnos a legkisebb is túl nagy.
2023. márc. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
11 óta betét, kb 17 óta tampon. Próbálkozok a kehellyel de még nem győzött meg teljesen
2023. márc. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
3%
11 évesen kezdtem tisztaságit használni a folyás miatt, meg akkor kipróbáltam egyszer az eü betétet is kíváncsiságból, hogy milyen lesz. Aztán 12 évesen jött meg először. Tampont valamikor 15-16 évesen először, de azóta is csak ritkán szoktam.
2023. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
Komolyan nem hiszem el, hogy már megint itt vagy, Fétike. :(
2023. márc. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3%
Ha így érzed használnod kell használd. Mindegy hány éves vagy.
2023. márc. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9%
engem 10 éves koromba mamám elkezdett hozzászoktatni az eü betéthez. azt mondta minden másnap kell hordjam azért hogy ha majd megjön akkor tudjam a használatát illetve szokjam az érzést hogy ott a betét. eleinte hisztiztem hogy kényelmetlen de nem hatotta meg muszály volt hordanom. egyszer csak megszoktam aztán pár hónapra rá meg is jött az első mensi. mire megszoktam a bettétet jött a poci fájás. azt viszont mai napig nem tudom megszokni
2023. márc. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6%
12 éves koromtól betét, 13tól titokban super plus tampon, mert utaltam a betétet, de anya nem volt hajlandó megérteni, hogy mi a bajom a betéttel, aztán 15 évesen egy segítőkész hölgytől kaptam egy intimkelyhet, és (sajnos azt 8s csak titokban) tudtam használni, tökéletes volt a számomra azóta is a kehely a legjobb.
2023. márc. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Egészségügyi betétet 12 évesen, akkor jött meg először. Tisztaságit és tampont még sosem használtam (nincs erős folyásom, a tampon pedig nem szimpi).


16/L

2023. ápr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Nőnek lenni jó
2023. máj. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21%
ugy van kedves utolsó. én imádok nő lenni még ha nehéz is sokszor a mensi miatt.
2023. máj. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!