Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhen kívüli terhesség?

Méhen kívüli terhesség?

Figyelt kérdés

9 honapja szedek fogamzásgálót.

Hetfon volt nálunk a barátom kb 4 órát szexeltünk vegig kisebb szünetekkel.

Használtunk 2 alkalommal óvszert is. De volt hogy nem és úgy ment el h elötte kb fél percel vette is es mashogy fejeztuk be. Szerdan vettem be az utolso szemet. Csütörtökön el kezdtem barnázni de eleg enyhén.(Szombaton szokott “megjonni”)Pénteken barnas feketes folyas jott. Majd szombaton megjott rendesen. Tegnap tehat vasarnap furdeskor vagyis furdes utan elegge megindult a verzesem. Szoltam anyanak mondta h nincs baj. Majd most kerdezte hogyan van a verzsem merthogy ez a durva verzes lehet mehen kivuli terhesseg jele is. Nem fáj egyátalán a a hasam.

Csak picit beparáztam. Lehetséges hogy a melegví(pontosabban forro víz) megindíthatta. Mamár barnás veres jott kevesebb. 2x csereltem tampont.

Okés lehetek vagy van okom picit aggódni.



2023. márc. 13. 18:48
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy eleg nehez stresszes hónapom volt főleg csütörtök mivel anyát műtötték
2023. márc. 13. 18:49
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ma is hétfő van. Most akkor mikor?
2023. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Múlt héten volt ez mind
2023. márc. 13. 18:59
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Mehen kivuli terhessegnel is pozitiv lenne a teszt es kesne nagy esellyel.


De egyebkent ha 1 hete szexeltetek, akkor fizikai keptelenseg, hogy abbol az aktusbol most terhes legyel, mert nem megy ez ilyen gyorsan.

Raadasul gyogyszert is szedsz. Ha normalisan szeded, nem fogsz teherbe esni.

Szimplan megjott, ennyi.

2023. márc. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a választ!
2023. márc. 13. 19:12
 6/7 anonim válasza:
61%

Kedves Kerdezo!

Eloszor is kerem irja le hany eves es van e ismert betegsege.

Ciklusa hany napos szokott lenni es rendszeres e?

Pecsetelest tapasztalt e mar korabban?


Reflektalnek az egyik válaszolo kommentjere mi szerint fizikai keptelenseg hogy tehesseg jojjon letre ilyen hamar, ami nem igaz hiszen az implantatio atlagosan 6 nappal az actus utan tortenik meg.

A terhessegi teszt a human choriogonadotropin hormont detektalja, amit a syntititrophoblast termel, tehat a vizeletben a 8-9. napon jelenik meg.


Acut hasi fajdalom vagy egyeb alarmirozo symptoma eseten nogyogyasz felkeresese javasolt!


Jó egeszseget,

KT orvostanhallgato

2023. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már minden rendben van köszönöm!
2023. márc. 15. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!