Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van okom aggodni?

Van okom aggodni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy olyan dologgal fordulok hozzátok amit rajtam kívűl mindenki hülyeségnek tart a családomban. Szóval menzesz előtt vagyok 3nappal és mindig szokott mellfájdalmam lenni,viszont elgondolkodtam rajta,hogy az egyik mellem vajon miert fáj jobban. A bal mellem kicsivel nagyobb mint a jobb szóval ezis köurejátszhat. Mintha oldalt és alul fàjni. Olyan csomót se tapintásra sem szabad szemmel nem látok ami aggodalomra hívná fel a figyelmem. Zsírszöveteket érzek viszont de az egész mellemben és nem csak a balban hanem a jobban is ,vagyis ugyanazokat a ,,csomókat” érzem mindegyikben de ez nem mindenkinek van hisz izomszovetek stb. Ez szerintem normális. A lényeg a lényeg hogy nem látni rajt változást viszont fáj. Megijedtem,hogy ez nem-e valami rossz dolgot jelent. Menzeszem után nem fáj viszont érzékeny ugyan azon a ponton. Előre köszönöm nyugtató válaszaitokat. 17L bocsi az összevisszaságért kicsit ideges vagyok.

2023. márc. 15. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
kép kéne
2023. márc. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Nekem kesforgatos fajdalom van, de otven vagyok, kb harminc eve artalmatlan cisztaim vannak.
2023. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, es alapvetoen menzesz elotti heten novekszik a mell, feszul es erzekeny. Utana meg felidoig legalabb kisebb lesz. Ezek normalis dolgok.
2023. márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg menj el egy nőgyógyászhoz, 17 éves vagy, panaszod van - ha nem is élsz nemi életet akkor sem lenne haszontalan, ha meg igen, akkor pláne.
2023. márc. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet
2023. márc. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!