Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már aki kigyógyult...

Volt már aki kigyógyult hüvelyi e-coli fertőzésből? Le tudnád írni, melyik orvos kezelt ki?

Figyelt kérdés
2023. márc. 15. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen gondom 2018ban. Akkor egy doboz antibiotikum kellett nekem es a paromnak is. Te nem kaptal antibiotikumot?
2023. márc. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem kaptam, és a páromat sem kezelik merthogy az e-coli nem fertőző.
2023. márc. 22. 09:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Én anno Egerben jártam nőgyógyászhoz. Sajnos akkor nekem is sokára találták meg, hogy mi a gond. Majdnem fél évig szenvedtem. Ha szeretnéd visszakereshetem, mi volt a gyógyszer, mit anno szedtem. De szerintem mindenképp kell kezelni a párodat is! Hol jársz orvoshoz?
2023. márc. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Megköszönném, ha megírnád, bár nem én döntöm el mit írjanak ki, de legalább megpróbálhatnám "rábeszélni".

Szolnokra, de ott katasztrófa volt a helyzet, múltkor Pesten voltam de az sem volt jó. Most kinéztem egy másik pestit, ő tán tenyésztés alapján dolgozik, én olyan keresek aki nem vakon kezelget de nagyon ritka aki tenyésztésre küldi.

Utána kerestem sokat, kérdezgettem, a páromat tényleg nem kell kezelni, mert az e-coli nem tud megtapadni, mármint ez egy bélbaci, mindenkiben van. Csak nem a hüvelyben a helye. Meg nekem már párom előtt is volt, szóval nem ő fertőz vissza.

2023. márc. 22. 19:51
 5/9 anonim ***** válasza:
CIPROFLOXACIN 1A PHARMA 500 mg nekem ez segített anno. Ne haragudj, hogy csak most írom meg. Sajnos nálam most más baci van és már kikészít. :(
2023. máj. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Erre az antibiotikimra nekem is érzékeny lenne a coli, de most Levofloxacin hatóanyagút kaptam elsőre, arra is az. Nem élnek bennem remények. De azért hátha! 😅

Gyógyulást! Mivel küzdesz?

2023. máj. 17. 23:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Remelem segiteni fog es meggyogyulsz. Nagyon elveszi az ember erejet az ilyen betegseg. En most januar ota kuzdok, megint mindenki azt mondta, hogy gombam van... aztan megint kiderult, hogy bakterium. Most streptococus agilacte vagy mi a neve. Azt hittem erre is antibiotikum kell, de egyelore erre is egy huvelytablettat kaptam. Remelem ez vegre segit es elmulik a bajom.
2023. máj. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A "tuti gomba" nekem is ismerős, aztán kiderült egyszer sem az volt. Nem szabad engedni nekik, hogy vakon írjanak gyógyszert. Ki kell tenyészteni és célzott kezelést kérni, amelyik nem hajlandó rá, ott hagyni. Nekem a legtöbb antibiora rezisztens az e coli, hát csoda, hogy nem múlt el...

Szerintem neked is kellene szájon át szedni, amit írtál baktérium is nagyon ragaszkodó. :( Ha gondolod írok priv.-ben egy orvost, aki célzottan kezel, és ez már háromnegyed siker. :)

2023. máj. 18. 10:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, azt nagyon megköszönnem, ha megírnád privátban a doki nevét, elérhetőségét. :)
2023. máj. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!