Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mell fajdalom,miert?

Mell fajdalom,miert?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most kell hogy megjojjon a napokban,de én már pár napja mell fájdalomban szenvedek. Mindig szokott fájni menzesz előtt,de most a bal talán kicsit jobban fáj. Nagyobb is a bal valamint csomós. (Ne olyan csomokra gondoljatok) hallottam hogy megduzzad ilyenkor azert csomosabb. (Inkabb oldalt/alul faj mind a ketto) Ez normalis? Megyek nődokihoz májusban,viszont remélem megtudtok nyugtatni,hogy hogyha valami komoly baj lenne az máshogy lenne stb. Anyukámmal is megnézettem azt mondta rendben van stb. Szerintetek is?

Köszönöm a kedves válaszokat! Sokat jelentene.



2023. márc. 16. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez ilyen, teljesen normális sajnos, ha fáj melled menstruáció előtt. Van akinek ilyenkor hasmenése is van, mekkora öröm lehet minden hónapban...
2023. márc. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És a csomók is normálisak? A jobban is érzek de mintha a balban nagyobbak lennenek?!🥺
2023. márc. 16. 10:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, azok is azok. Sőt, változó lehet, melyik hónapban melyik mennyire milyen. Legkésőbb mensi végére elmúlik.
2023. márc. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!