Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mossam ki a vérfoltot a...

Hogy mossam ki a vérfoltot a bugyiból?

Figyelt kérdés
Már nem friss vér. Nem számítottam rá, hogy megjön, mert alapvetően elég rendszertelen (fiatal vagyok még), viszont most 26 napra megjött. Egész nap úton voltam, így nem tudtam kimosni, illetve nem is éreztem, hogy megjött. Csak most láttam, ahogy hazaértem. Mivel szedjem ki belőle? Fehér és rózsaszín pöttyös, tehát ilyen fehérítőket nem használhatok, viszont nagyon látszik rajta. De akkor mégis hogy?

2023. márc. 18. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hideg vízbe áztasd be, és dörzsöld be folteltávolítóval, azt hagyd benne egész éjjelre, és holnap mosd ki rendesen.
2023. márc. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hideg vízzel kijön.
2023. márc. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Azért ennyire nem drága újat venni szerintem :D:D
2023. márc. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%
Ágnes, te vagy az?
2023. márc. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3-as: Nem mondtam, hogy drága, de minek dobnám ki, ha ki is lehet mosni?


4-es: Szerintem valakivel összekeversz.


A többieknek köszönöm, hideg vízzel és szappannal kimostam, már alig látszik.

2023. márc. 18. 18:01
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél drogériába marhaepe szappant, az többnyire minden foltra jó.
2023. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Drogériában...
2023. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, mi lett végül azóta, kimostad? Kijött a vérfolt rendesen?


Nekem lehet nem jutott volna eszembe, csak simán kidobom, 1-1 bugyi nem nagy dolog. Amúgy megelőzésképp annyit tehetsz, hogy mielőtt várod előtte 2-3 nappal elkezdesz tisztasági betétet használni, főleg, ha tudod, hogy rendszertelen még.

2023. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8 Igen, sima hideg vízzel és folyékony szappannal kijött nagyjából, aztán a mosógép teljesen rendbehozta.

Viszont ez a mielőtt várod tegyél be tisztaságit dolog nálam nem működik. Jött már meg 4 hét után, meg 8 után is (fél éve menstruálok, kicsit későnérő vagyok, szóval ez még normális). Tehát teljesen változó. És szerencsére (vagyis ilyen szempontból nem, de amúgy igen) nincs semmi előjele, se fájdalom, se semmi. Tehát ezt sosem tudom megjósolni, eddig mindig váratlanul ért.

2023. márc. 19. 23:39
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
8-as vagyok, Akkor úgy írom, hogy ha elmész valahova egész napra és/vagy nem vagy hosszú ideig mosdó közelében ÉS esélyes, hogy jön, akkor használj tisztasági betétet. Sokan amúgy is használják minden nap. Meg tartalék bugyi is legyen nálad mindig.
2023. márc. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!