Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelykapszula felhelyezese...

Hüvelykapszula felhelyezese után 2 oraval az egész bugyim sárga lesz . Gondolom a huvelykapszula valamely hatóanyaga vagy a felesleges mennyiség ? Nem tudom hogy ez mennyire nagy gond illetve hogy befolyásolja e a kezelés hatékonyságát vagy normális?

Figyelt kérdés

2023. márc. 18. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Normalis, hogy urul a felesleg, de ugye kozvetlenul lefekves elott hasznalod, ahogy altalaban ezeket kell?

Csak mert nekem fogalmam nincs, hogy mi tortenik lefekves utan 2 oraval, mert alszom :D

De reggelre nekem is szokott lenni egy kis maradek belole a beteten, ezert hasznalok tisztasagit ilyenkor ejjelre is.

2023. márc. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudtam elaludni ezért akkor vettem észre mikor kimentem de igen probalom lefekvés előttre idoziteni
2023. márc. 19. 08:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, a legtöbb tájékozatón le is van írva hogy a kapszula egy része ürül de ez nem befolyásolja a kezelés hatékonyságát
2023. márc. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igazabol de, befolyasolja, ha a kerdezo nem kozvetlenul lefekves elott helyezi fel es meg maszkal vele.
2023. márc. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt írta h nem tudott elaludni, egyszer ment ki mosdóba. Az azért messze van a mászkálástól.
2023. márc. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem latom, hogy azt irta volna, hogy egyszer ment ki,vagy egyszer kelt volna fel, de oke.
2023. márc. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Feküdtem csak nem tudtam elaludni
2023. márc. 21. 12:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Feloldódik a kúp és van, hogy visszafolyik belőle. Ez mormàlis.

Ne aggódj!

febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jaa most làtom, hogy ez már nm aktuàlis.

Bocsi!

febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!