Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen az első nőgyógyászati...

Milyen az első nőgyógyászati vizsgálat? Milyen ruhát érdemes felvenni?

Figyelt kérdés

2023. márc. 20. 14:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%

Én egy hosszabb felsőt szoktam felvenni, hogy amíg átsétálok a székhez, ne legyen kellemetlen a helyzet.

Nekem első alkalommal is csinált egy rákszűrést, illetve egy hüvelyi ultrahangot. Kérdezte van-e panaszom stb.

A rákszűrés sem fáj, max egy kicsit kellemetlen. Kissé feszítő érzés tapasztalható, de nem vészes.

N

2023. márc. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú felsőt, és olyan nadrágot, amit könnyen le tudsz vetni.
2023. márc. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
42%
Én ruhát /szoknyát szoktam, az tuti leer addig ameddig kell. Nem lesz semmi extra, beszélgetni fog veled a doki, majd lehetséges hogy csinál rákszűrést, kicsit hideg, kellemetlen de ki lehet bírni, illetve hüvelyi UH is lehet, az meg aztán tényleg nem fáj. Készülj fel olyan kérdésekre, hogy rendszeres e a menstruációd/ciklusod, élsz e nemi életet, mikor volt utoljára menstruációd. Ne izgulj, nem lesz vészes.
2023. márc. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%
amilyet máskor is
2023. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
19%

1,3


De igen, mindenképpen kellemetlen lesz. Erre azért készüljön fel.

2023. márc. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
29%

#5: Mi van? Te az összes kérdés alatt ott vagy? Akkor ezért pontoztál le minket.

Te vagy az akinek a felesége nem volt 18 éve nőgyógyásznál. Pipák száma stimmel, lepontozás százaléka szintén. Elmondtuk neked, hogy tűnj innen a baromságaiddal.


Nem kell elhinni neki, hogy mindenképpen kellemetlen lesz. Egy ilyen okoskodik férfiként, aki nem engedi nőgyógyászhoz a feleségét. Be tudom linkelni az alakítását.

A kérdező egy felelős, normális fiatal. Hagyd békén a hülyeségeddel.

2023. márc. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ☺️
2023. márc. 20. 18:52
 8/18 anonim ***** válasza:
20%
Nekem nemrég volt az első, semmi extra nem volt, abszolút nem volt fájdalmas (kivéve amikor kitapintotta az endometriózisom, de arról MRről már tudtam hogy van és nem is a doki hibája, az tényleg fáj). Ha te amugy egészséges vagy és nincs semmi panaszod csak amolyan rutin vizsgálatra mész, akkor semmi rossz nem lesz. Kicsit hidegek lehetnek az eszközök, minimálisan kellemetlen a helyzet, de gondolj bele hogy mennyi mindent lát egy ilyen doki, és azokhoz képest a te eseted semmi extra gondolatot nem vált ki benne, egy "beteg" vagy a sok közül. Én legalábbis ettől a gondolattól nyugodtam le teljesen előtte, és nem is volt közben semmi vész. Vizsgálat alatt gondolj valami szépre, sétálj gondolatban valami szép városban vagy erdőben, tengerparton, gondolj kiskutyádra, kiscicádra, nyaralásra, aztán gyorsan túl is leszel rajta.
2023. márc. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8%

6

"Mi van? Te az összes kérdés alatt ott vagy?"

Én is pontosan ezt kérdezhetném... De nem teszem, mert mindenkinek szabad véleményt nyílvánítania. Neked is, nekem is, a páromnak is, bárkinek. Maradjunk ennyiben.

(A "nem engedi nőgyógyászhoz a feleségét" marhaságot pedig engedd el, mert nem igaz. Ő nem jár, és nem titkolom, örülök ennek. És semmi, de semmi kára nem származott belőle.)

2023. márc. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

9!

Miért nem jár? És mi kára lenne belőle? Ciszta, rák, gyulladás és még sorolhatnám milyen gondok lehetnek.

2023. márc. 21. 16:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!