Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bakteriális vaginózist megoldh...

Bakteriális vaginózist megoldhatja a Gynophilus? Aki használta már rá, hatott?

Figyelt kérdés
Hiszen a vaginózisnál a bacik borulnak fel. A gynophilus pedig ph helyreállító.

2023. márc. 22. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Én most a két db-os Restore-t használom, egyelőre 1 db-ot használtam fel, mert ebből 4 naponta kell egyet. Lekopogom, úgy tűnik, hogy használ, enyhültek a tüneteim.
2023. márc. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azta, lehet nekem is kényelmesebb lett volna az a 2 db-os kiszerelés. Amit én vettem, az 14 db-os, napi 1-et használok este. Gyorsabban lemenne ha napi kettőt használnék, csak munkában nem tudom mennyire lenne kényelmes, lehet folyna napközben.

Vajon összetevőileg ugyanaz a Restore és a 14 db-os? Neten sehol nem találom a pontos összetevőket.

Te milyen tünetekre használod amúgy?

2023. márc. 23. 15:34
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem összetevőkben nincs nagy különbség. A Restore esetében nagyobb arányban vannak benne a tejsav bacik és lassabban szívódnak fel, mert a kapszula zselés cuccá alakul. :D Kelletlen hüvelyi érzésre használom (mintha gyulladt lenne), többször volt már ilyen és nálam ez 90%-ban a felborult flóra miatt szokott lenni.
2023. márc. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 téba királynője válasza:
A 2 kúpos szettnél érezhető közben folyás, ahogy fejti kifele napiszinten a hatását? Ürül?
2023. ápr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem használt a Gynophilus sajnos. Nektek?
2023. máj. 10. 12:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Gynophillustól sebes, fájó gyulkadást kaptam. Kuka! Jelenteni kéne.
2023. júl. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 téba királynője válasza:
66%
Nem oldja meg. Ha baci van az antibiotikum.
2023. júl. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!