Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lenne érdemes vizsgáltatni?

Mit lenne érdemes vizsgáltatni?

Figyelt kérdés

Február elején kezdődött. Égő, viszkető, csípő érzést éreztem a hüvelyben és körülötte, vettem a gyógyszertárban kapható kúpot és krémet, nem igazán hatott. Ezzel egyidejűleg alhasi, derék, comb (combcsontforgó) és lábszár fájdalom jelent meg. Ekkor azt hittem nincs összefüggésben, elkaptam valami influenzát (köhögés és torokfajas tünetek is elkezdtek jelentkezni). A csípő, égő, viszkető érzés pár nap alatt elmúlt, de a többi megmaradt.

Nagyjából pár hét után lassan elmúlt minden más is, majd 1-2 het “nyugalom” után most 1 hete ismét jelentkeztek a tünetek, ismét az égő, viszkető érzéssel indult, ami már elmúlt, de a nyomásra érzékeny comb, alhas, oldal, derék fájdalom és melle a lüktető l, égő lábszár fajdalom nem múlik. Kaptam Kliont és Doxypharmot és hüvelykúpot.

Júniusban voltam rákszűrésen, rendben volt. Most csinaltak újra, várjuk az eredményt. Mellkas röntgen, szív UH, hasi, nyaki, kis medencei UH negatív. Szerintetek?



2023. márc. 24. 09:27
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
19%
Kellene gerincet vizsgálni, esetleg egy hasi+kismedencei CT.
2023. márc. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!