Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Borzasztó kellemetlen téma,...

Borzasztó kellemetlen téma, de sajnos félek a nőgyógyászoktól, ezért ide fordulok első körben?!

Figyelt kérdés
3 évvel ezelőtt borzasztóan "megalázott" egy nőgyógyász, azóta próbálok az évi rákszűrést leszámítva nem a közelükbe menni. Kb 1 hete, ahogy vége lett a mensimnek, azóta sárgás színű folyásom van. Tisztasági betét elég. Szaga kicsit kellemetlen, nem momdanám hogy elviselhetetlen, meg hálistennek nem érzem napközben magamon, kizárólag wc-zéskor. Nagyon ritkán enyhén fáj alul a hasam. Akinek volt hasonló, és nem ment orvoshoz, az mivel kúrálta ki magát? Kérlek segítsetek, mert rettegek elmenni orvoshoz. Ha nem muszáj kihagynám. (rákszűrésen januárban voltam, akkor ott minden rendben volt)

2023. márc. 26. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Ne kúrálgasd magad otthon mert összeakadtál egy taplóval. Komolyan képes vagy maradandó kárt kockáztatni? A sárgás folyás pont az ami nemibetegségtől a súlyos bajig bármit jelezhet. Nem kuruzslás kategória.
2023. márc. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Pszichológusnál dolgozd fel a megalázást. Aztán tudsz rendes életet élni. Értem ezalatt azt is, hogy ha beteg vagy, panasz van, majd az orvos diagnosztizál. Mi is volt/lenne veled internet nélkül?
2023. márc. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Hát nézd. Szerintem menj nődokihoz. De rossmannban lehet venni ilyen "ecsetelő" tesztet azzal benntebb vagy a diagnózisban, ha van rá felesleges pénzed. De nem érdemes öngyógyítani, ha számodra is új a sztori, mert egyrészről, ha most megmondják, hogy ez mi, akkor ha legközelebb ilyen lesz, már tudni fogod mihez nyúlj kapásból. Másrészről minden hosszabban fennálló betegség további károkat okoz, amit igencsak célszerű elkerülni a hazai egészségügyi helyzetre való tekintettel. Hidd el nem akarsz hónapokat várni a vizsgálatra/kezelésre tudván van valami komolyabb bajod.
2023. márc. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
Az megvan hogy az "otthon kikúrálom" meddőséghez is vezethet?
2023. márc. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Inkább egy kedves nőgyógyászt keress, ne az egészségeddel játsz egy bunkó miatt.
2023. márc. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%
Nem lehet hogy szimplán az ovulációdat érzed?
2023. márc. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem válasz a kérdésre, de én is így vagyok, 15 éve voltam először és utoljára nőgyógyásznál, annyira bunkó volt, kiabált és megalázott ilyen kiszolgáltatott helyzetben, szörnyű tapasztalat volt, ezért nem is járok, de tudom, hogy kéne. De képtelen vagyok elmenni.
2023. ápr. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!