Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért pontoznak le ha leírom...

Miért pontoznak le ha leírom hogy én kizárólag eldobható menstruációs bugyit és sima betetet használok?

Figyelt kérdés

Többször is volt hogy amikor az volt a kérdés, hogy ki mit használ leírtam ezt.

Leírtam, hogy mivel nem szeretek felhelyezni semmit órákra, így a tampon és kehely egyből kiesett. És a mosható megoldások mint mosibetét vagy mosható mensi bugyi nem jöttek be, nem is tudtam kimosni rendesen stb, így legtöbbször tena szárnyas betét illetve egyszer használatos menstruációs alsóneműt választok. Már csak amiatt is ezeket, mivel az átlagosnál jóval erősebb (menorrhagia betegség) és nagyon nincs kedvem hozni-vinni a használtakat. Értem én, hogy lehet alternatív megoldásokkal pénzt spórolni és gyakori csere mellett nincs fertőzés , de van egy jó fizum és nekem szükséges ez a "könnyítés" azokra a napokra. Igazából sporthoz is teljesen megszoktam ezeket, simán használom ha kell.

Ezt viszont gyakran lepontozzák, ha kérdezem hogy miért, nem válaszolnak. Talán béna, életképtelen vagyok amiért nem tudok vagy szeretnék tampont vagy kelyhet használni? Olvastam hogy elvileg kb 10 perc lenne megtanulni, de nekem mindig kényelmetlen és fura volt. Volt hogy begyulladt a bőröm(??), erre mondta a doki hogy van aki allergiás, ne használjam.

Talán igénytelen, lealacsonyítom azzal hogy ilyen "pelenkaszerű" dolgot hordok?



2023. márc. 28. 10:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Például nelyik kérdésnél?
2023. márc. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Itt az a menő, hogy aki nem ért egyett a másikkal azt lepontozza. Hülye egy dolog.
2023. márc. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1: most hirtelen csak ezt találtam meg, a régiek között volt több ilyen lepontozás..


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1218..

2023. márc. 28. 10:15
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Itt mondjuk pont a kelyhes lett nagyon lepontozva.
2023. márc. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Ne vedd magadra. Ha jól látom egy 75%-os ment sorba és lepontozott mindenkit. Vagy eleve irtózik a menstruációs témától, vagy van egy berögződése, és meg sem hall más véleményt, viszont az ezzel kapcsolatos frusztrációt, hogy bizony mindenki más, nem tudja érvekkel kezelni, ezért nyomkod.
2023. márc. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Azért mert 1 ember nyomott egy pirosat, attól még nem vagy lepontozva!

Itt nagyon kevés válasz marad örökre 100%-os ha egyáltalán van olyan, mert egy csomóan el sem olvassák a válaszokat csak azt élvezik, hogy mindenkinek pirosat adnak, ezzel szórakoznak...

2023. márc. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Rossz példa talán a fenti link, van ahol fel -- kétharmad lepontozás volt. Amúgy Ja, lehet tabu téma a menstruációs eszközöz valakinél xd
2023. márc. 28. 10:26
 8/16 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy milyen ez az egyszer használatos mensibugyi? Hol lehet kapni? Engem érdekelne.
2023. márc. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
Van, aki több fiókkal regisztrál, hogy a saját válaszait felpontozhassa, mert ő milyen menő lesz 5 zöld pipával, mindenki mást meg lenyom. Ha neked bevált a fenti megoldás, akkor ne foglalkozz vele, hogy kinek nem tetszik.
2023. márc. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

8: Ha azt kérdezed milyen, akkor arra azt mondom hogy teljesen olyan mint egy sima alsonemu, kb mint egy franciabugyi vagy "hipster" szabású ahogy tetszik. Szerintem tök jól szellőzik, nem pállik be vagy ilyesmi. Nekem a betét után-mellett megváltás volt mert igaz a reklám hogy úgy forgok-mozgok vele ahogy akarok, teljes a 360fokos védelem 🙃


csomagolás képek:

[link]


szerintem jellemzően drogéria

2023. márc. 28. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!