Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Veletek előfordul ez egy...

Veletek előfordul ez egy héttel menstruáció előtt?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy egy héttel a menstruációm előtt (gondolom, a PMS kezdetekor) egyszerűen nem tudom kezelni az érzelmeimet, összeveszek mindenkivel, de elsősorban a barátommal (mivel vele vagyok általában a legtöbbet, együtt élünk), és ilyenkor minden gondot, problémát felnagyítok, annyira, hogy néha már szakítani akarnék ezek miatt. Aztán néhány nap múlva "megnyugszom", és rájövök, hogy túlreagáltam a PMS miatt. Próbálom visszafogni magam, de így is általában össze tudok veszni, és ezeknek a napoknak általában sírás a vége. Veletek ez előfordul? Mit csináltok az érzelmi hullámokkal? Meg akarok tőlük szabadulni...

2023. ápr. 19. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Ugyanez jellemző. 18 vagyok. Megőrülök. Én is kíváncsi vagyok normális e ez. Nem rég kezdődött ez nálam intenzívebben, kb egy éve.
2023. ápr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
45 éves vagyok. De soha sem menstruáltam.
2023. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Pillér2 ***** válasza:
100%
Nekem két héttel előtte van ilyen érzésem, az mi lehet?
2023. ápr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális ami ilyenkor történik. Sokan vagyunk így. Jó magam is.
2023. ápr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Én 14 évesen kezdtem el menstrualni de csak 25 évesen jelentkezett ez… pont akkor mikor raszoktam a xanaxra….

Borzalmas Elviselhetetlen duhrohamok törnek rám…

2023. ápr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
30 múltam, másfél éves a fiam, a szülés után jobb lett. Előtte semmit sem tudtam csinálni vele. A férjem tudott róla, számított rá, ennyi.
2023. ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, legalább megnyugodtan, hogy nem csak én bolondulok meg kicsit ilyenkor... :) Én is 13 éves korom óta menstruálok, de egy-két éve, 25 évesen lettek erősebbek ezek a hullámok; remélem, ha majd szülök, nekem is jobb lesz. :)
2023. ápr. 19. 22:31
 8/9 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló, két héttel a menstruáció előtt van az ovuláció elvileg, az is okozhatja a hangulatingadozást. Én már eskü azzal is próbáltam magamnak érvelni, hogy a szervezetem siratja, hogy az ovulációkor nem lett megtermékenyített petesejtem, és ezt a barátomon vezetem le.. :D Mindenesetre köszi tényleg mindenkinek a választ, sokat segítettetek!
2023. ápr. 19. 22:34
 9/9 Pillér2 ***** válasza:
😂Ez jó.
2023. ápr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!