Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, amikor tisztasági...

Lányok, amikor tisztasági betétet, vagy egészségügyi betétet használtok, nem szokott olyan érzésetek lenni, mintha pelenka lenne rajtatok?

Figyelt kérdés
Mennyire tudjátok megszokni? El tudjátok felejteni, hogy van bent betét (akár tisztasági, akár szárnyas/eü.), vagy folyamatosan érzitek, hogy valami nem a megszokott és arra gondoltok, hogy most pelus van rajtatok? Melyik érzés szokott lenni nektek?

2023. ápr. 21. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Én mindig hordok tisztaságit. Múltkor nem volt always a boltban és másmilyet vettem, hát alig várom hogy elfogyjon. Érdekes mert szárnyasból meg mensire nem szeretem az alwayst, de tisztaságiból meg csak azt és szerintem az a legkényelmesebb. De mostmár emez is el kell h fogyjon...
2023. ápr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

mindig használok tisztaságit, menzeszre pedig vagy eldobható betétet vagy egyszer használatos menstruációs bugyit. Ez előbbi eleinte kicsit érzem hogy ott van de aztán megszokom. Az utóbbinak meg főleg pelenának kellene erződnie de amúgy teljesen megszoktam.

Ahogy telik nyilván érződik hogy nehezebb vagy felpuffad, esetleg nincs olyan friss érzete.

2023. ápr. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Csak menstruációkor használok betétet, észre sem veszem egész nap.
2023. ápr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Betétfétises visszatért.
2023. ápr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
nem értem miért kellett lepontozni a válaszomat (2) ?
2023. ápr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, és megtudod.
2023. ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
nekem pelusos érzést ad a betét. elég kényelmetlen de muszály hordanom ha megvan. én nem tudok és nem merek tampont használni. ráadásul a hasam is mindig görcsöl 3 napig. ugyhogy fájdalommal "pelusba" élek napokig ilyenkor. ez van. de megszoktam hisz nő vagyok.
2023. ápr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A tisztaságit nem is érzékelem, mivel mindennap hordom és nagyon vékony. Sokszor meg is feledkezek róla, hogy bent van. :) Csak az esti fürdés előtt, a bugyi szennyesbe dobása előtt jövök rá és távolítom el...


Az egészségügyi betét az más téma, az nem túl kellemes, kissé pelenkaszerű "feeling", bár abban is van már jobb, vékonyabb, aminek kevésbé zavaró a viselése. (Libress V formájú, vékonyabb.) A tampont eleve nem szeretem, számomra kényelmetlen, mert hiába van a megfelelő helyen, mélységben, mégis érzem, hogy fent van. Pedig alapvetően kényelmesebb, gondtalanabb, mint a betét.


Nekem a menstruációs csésze vált be legjobban! Hosszabb távon jóval olcsóbb, környezetkímélőbb, mint a tampon és kényelmes, észrevétlen a viselete, de tény, hogy némi gyakorlást, megszokást és odafigyelést igényel a használata, de szerintem megéri a fáradtságot megtanulni! Nem szabad feladni, ha ez első kudarcok után...

2023. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
én vastag betétet (tennát) kell hordjak mivel erősen van meg mindig. az nagyon pelenka feeling. de hát nem baj ez van el kell viselnem.
2023. ápr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2023. ápr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!