Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tesztek akkor, ha várjátok...

Mit tesztek akkor, ha várjátok a mensit, de az késik, nem akar megjönni? Mikor kezdtek el valamit használni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 21. 15:02
A kérdező szavazást indított:
Nem használok betétet, csak akkortól amikor már ténylegesen megjött
Tisztasági betétet használok a várt naptól addig a napig míg megjön
Egészségügyi (szárnyas) betétet használok már ilyenkor is, amikor csak várom, de még nincs meg
Egyéb, kommentben leírom
25 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Tisztasági betét nálam alap olyankor. Amikor pedig érzésre már gyanús, hogy lehet valami, akkor úgyis kimegyek a mosdóba ellenőrizni és elintézni.
2023. ápr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Roppant erős és hirtelen szokott jönni ezért C
2023. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Tisztasági, ha mosdó közelében vagyok, ha utazom, akkor betét. De általában jól tudom számítani.
2023. ápr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Feleslegesen nem rakok be, majd ha lesz. Nem fogok pazarolni.
2023. ápr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Attol fugg. Otthon vagyok, vagy megyek valahova, olyan helyre megyek, ahol nem lehet csak ugy vecere libbenni.
2023. ápr. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%

Amióta figyelem a testhőmet, elég jól meg tudom jósolni, hogy melyik nap fog megjönni, mert aznap reggel leesik a hőm. Mivel kelyhet használok, így aznap reggel azt már be is teszem, azzal nem gond, ha úgy volt bent, hogy mégse jön meg aznap. Ha otthon vagyok és tudom, hogy azonnal tudok reagálni, ha kellene, akkor tisztasági betétet vagy mosható (tisztasági) betétet használok addig.


Régen tisztasági betétet használtam ebben az esetben.

2023. ápr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
én pár nappal előtte be szoktam tenni rendes eü betétet az a biztos. igy kijön az hogy több mint 1 hétig betétbe vagyok de nem baj a lényeg hogy ne ázzak át ha hirtelen megjön.
2023. ápr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Féti újra itt.


Szituációfüggő amúgy.

2023. ápr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
15%
Tisztasági betét, viszont ha pl nem tudok bármikor mosdóba menni, akkor (sajna) eü. betét - ez nyáron kifejezetten kellemes :(
2023. ápr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!