Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek? Tudok segiteni...

Szerintetek? Tudok segiteni légyszi?? Lentebb leirtam

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15hetes kismama vagyok és már egy ideje szinte minden nap egyszer egyszer viszket a nemiszervemnel. A huvelyem egyáltalán nem viszket illetve a folyasom sem változott meg igazából a szakszavakkal nem vagyok tisztában hogy ahol nekem viszket hogy is nevezzem. Szethuzom a nemiszervem és a belső rész mindkét oldalt. Mondtam a nőgyógyásznak nem nézte meg annyit mondott hogy canesten combi. Nos valóban fel kéne helyeznem kupot is úgy hogy a huvelyem nem is viszket?? Nem lenne elég csak a krém azon a belső területen ahol van a viszketés? Köszönöm a válaszokat!

2023. ápr. 22. 05:41
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Biztos hülye az orvos !ne is hallgass rá!

Itt a gyakorin mindenki okosabb!!

2023. ápr. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Menj el masik nogyogyaszhoz/orvoshoz.
2023. ápr. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Azt tudod, hogy egy felszálló fertőzés a babádra veszélyes lehet? Tényleg ahelyett, hogy rég felhelyezted volna a krémet itt a gyakorin érdeklődsz, ahol lehet a felhasználók zöme nincs 18 esetleg 60+os és nincsenek tisztában a dolgokkal mégis osztják az eszet?! Hihetetlen.
2023. ápr. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is ezt írta ki a dokim ilyen problémára. 22.ik hétben járok de ez idő alatt mar legalább 5x volt ilyen gondom. Pedig előtte soha :) hiába kenegeted kívülről ha bevül még ott marad a fertőzés. Ugyanugy viszketni fogsz tovább. :) vagy tünetmentesen károsithatja a magzatot. Ne kockáztass. A Dokira hallgass.
2023. ápr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne gyakorin keress választ egészségeddel kapcsolatban meg pláne ne...


Próbáld meg a dokid javaslatát, minek kerested fel, ha ignorálod?


Ha a továbbiakban is van gond, felkeresed és kivizsgálást kérsz.

Ha nem megy bele, keresel másik dokit.


Ilyen egyszerű. Józan paraszti észt azért minimum tartsuk meg...

2023. ápr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!