Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők! Nálatok mennyire...

Lányok, nők! Nálatok mennyire számít tabunak, vagy "kínosnak" a menstruáció? Mennyire tudtok nyíltan beszélni róla?

Figyelt kérdés
Mennyire számít kellemetlen témának a menstruáció és az azzal kapcsolatos dolgok manapság?

2023. ápr. 22. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Semmennyire nem gondolom tabunak vagy kellemetlennek, teljesen természetes dolog.
2023. ápr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem szokott téma lenni, de ha lenne, nem zavarna. Mert mit lehet locsogni a menstruációról? Kiről és miért kéne róla dumálni? (a menstruáció kb annyira beszédtéma mint a szélgörcs, vagy hogy milyen volt a székletem: a kutyát nem érdekelné egyik sem.)
2023. ápr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Semennyire nem kínos. De kb senkinek semmi köze hozzá. Vadidegen embereknek meg még annyi se.
2023. ápr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Semennyire nem tabu. Ha a körülöttem lévő pasik benyögik, hogy "undi", lezárom annyival, hogy az is 'undi' ami az ő p.csükből jön ki.
2023. ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Semennyire, viszont amikor véletlenül átázok, az kellemetlen.
2023. ápr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
szerintem nincs benne semmi kínos. a világ egyik legtermészetesebb dolga hogy kislány korunktól kezdve menstruálunk. bár a mensi nekem nem a legkellemesebb pár nap minden hónapba mégis azért szeretek menstruálni. ez van. el kell fogadni és kész.
2023. ápr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
De erről mit kéne beszélgetni? Nem értem Max akkor merül fel ha valaki görcsöl, de ott se maga a mensi a téma, hanem hogy milyen gyógyszer vált be a másiknak.
2023. ápr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kék pancake ***** válasza:
29%
Igény esetén bármikor, bárkinek tudok róla beszélni. Egyáltalán nem ciki.
2023. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem az a ciki ha valaki szerint ez ciki, felnőtt emberek vagyunk és ez egy természetes dolog, akár egy férfivel is lehet róla beszélni ha éppen olyan rosszul vagyok vagy szóba kerül, itt teszek különbséget a férfi és a fiú között pl.
2023. máj. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!