Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemrégiben bélgyulladást...

Nemrégiben bélgyulladást állapítottak meg, amialatt hamarabb megjött egy héttel a menzeszem. Ezt betudtam annak, hogy nem szívódott fel a gyógyszer, de ez?

Figyelt kérdés
Tegnap elmúlt, majd ma megint megjött, a rendes időpontban. Ma kellene az első szem gyógyszert is bevennem. Elkezdjem szokásosan? A gyulladást már kezelik antibiotikummal.

2023. ápr. 22. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Dr-t hivd fel! Én honnan tudjam?
2023. ápr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Keresem az orvosom, de szombaton nem fogja felvenni. Köszönöm a választ!
2023. ápr. 22. 11:43
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
És szerinted mi itt tudunk segíteni? Nem értem az ilyen kérdéseket!
2023. ápr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Saját tapasztalattal, hogy a kérdező megnyugodjon. Én meg a kötekedőket nem értem.
2023. ápr. 22. 11:50
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ne hisztizziél! Feltettél egy kérdést amire mindenki válaszolhat nem?

Kezdjük azzal hogy úgy látom nem nagyon repdesnek válaszolgatni neked, miért? Nyilván azért mert ebben nem tudnak segíteni ezt nem itt kell megkérdezni!

Ha valakinek van saját tapasztalata még azon belül is 10 000 féle fajtája van ennek a bél gyulladás nak, de te kis buta még a mensi de keverheted ami aztán végképp megfejthetetlen, Bármilyet jöhet korábban később stb

Erre nincs jó válasz az interneten mindent írnak én nem kötekedni szeretnék, hanem a saját magad érdekében mondom hogy hívd fel az orvost! Ma szombat van akkor vársz egy két napot hétfőn felhívod vagy elmész hozzá beslattyogsz! Kis popodat fel kell emelni ne legyél lusta! Saját érdekedben mondom hogy sokszor előfordult már hogy az interneten írtak valamit ilyen egészségügyi problémákkal kapcsolatban akinek meg tanácsolták még betegebb lett vagy rosszabbat csinált, mert megfogadta a laikusok tanácsát! Nem kötekedni szerettem volna saját érdekedben mondtam hogy várd meg a hétfőt, aztán majd az orvos segít! Nehogy már neked álljon feljebb! Lehetne annyi eszed h nem itt kérdezgeted meg!

Ami pedig a bélgyulladást illeti nem kell össze zabál gatni mindent normális kajákat rostosat kell lenni sok zöldség egy gyümölcsöt tápanyagban gazdag ételeket!

2023. ápr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
A felszivodast siman befolyasolja. Ezt nogyogyasz tudna megmondani, akkor mi legyen. En ovszerrel vedekeznek, nem biznek most a gyogyszerben.
2023. ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kezd el de hasznaljatok óvszert
2023. ápr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!