Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció. Hogy lehet...

Menstruáció. Hogy lehet titokban tartani?

Figyelt kérdés

(A tampon/betét cserét)

Pénztárcába érdemes tenni a betétet? Mikor és hogy kell kimenni hogy a pasik ne gyanakodnak?


És aki támpont használ, hova és mikor tudja elrejteni a következőt?



2023. ápr. 26. 09:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Megint egy perverz kérdés. Unalmas!
2023. ápr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Kései Sirató ***** válasza:
65%

Miért akarod ennyire titkolni? Ez egy természetes, élettani jelenség, vagy folyamat, normális dolog a nőknél a havi vérzés, a ciklikusság, mi ezzel a baj, kérdező?

Esetleg valami fura vallás miatt?

2023. ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Te hány éves vagy?
2023. ápr. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Eleve nem kellene titkolni ez egy természetes dolog . Nekem simán a táskámban van ha valaki észre veszi minek néz bele a táskámba? Vessetek meg de én alapjáraton nem szeretem azokat az embereket akik nem tudják elfogadni azt a tényt,hogy a menstruáció egy természetes dolog és ha ciki nekik erről beszélni.
2023. ápr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Gondolom kb. 12-13 éves lehet a kérdező, aki most kezdett mensizni, később ebből már nem kell/nem szoktak ügyet csinálni.


Egyébként csak simán kimész a suliban. Tampon, betét nadrágzsebbe is belefér, a táskában meg csak simán beleteszed valamelyik belső kis zsebbe oszt' jónapot. Az idióta fiúkkal meg csak szimplán nem foglalkozol.

2023. ápr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

4-essel értek egyet. Nem kell titkolni, ha egy felnőtt férfit zavar, hogy egy nő kezében meglát egy tampont vagy betétet, az menjen olyan munkahelyre, ahol nincsenek nők. Amúgy sem magasban lengetve viszi ki nyilván az ember, hanem diszkréten a kezében fogva vagy zsebben.


Nekem van egy kis neszeszerem a táskámban, manikűrkészlet, mini varrókészlet, sebtapasz, fejfájáscsillapító, ilyesmik vannak benne, ide szoktam betenni (plusz intim törlőt is használok ilyenkor) és ha olyan a wc, hogy le lehet valahová tenni a neszeszert, akkor azt viszem ki, de ha olyan a wc, hogy nem tudom hova tenni a neszeszert, csak a földre (márpedig a legtöbb wc ilyen), akkor kiveszem belőle és kézben viszem, max. ha pl. blézer van rajtam annak a zsebébe beteszem.

2023. ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Pont nem érdekel, ki mit gondol rólam, amiért tamponnal a kezemben megyek mosdóba :D Nem kell odanézni, akit zavar.
2023. ápr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Betétet lehet a zsebbe rakni. Szerintem ez a legdiszkrétebb. Tampon szintén mehet a zsebbe, egy darab a kezedben is elfér, ha összecsukod.
2023. ápr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a zsebembe szoktam tenni, ha van, amúgy meg a kezemben viszem. Nem kéne ennek cikinek lenni, aki ezt annak tartja, az éretlen. Fiúk is, akik emiatt gúnyolni kezdik a lányokat, ha meglátják náluk, azoknak ideje lenne felnőni fejben. Éretlen emberek véleményére nem szabad hallgatni.
2023. ápr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
54%

Annó én is így voltam, titkolni akartam, de ahogy idősebb leszel nem fogod. Teljesen normális jelenség a nőknél.

Mindig beletettem a zsebembe majd eldobtam.

Édesanyud nem mondta el, hogy hogyan kell ezt csinálni?

2023. ápr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!