Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy hirtelen így...

Normális, hogy hirtelen így lecsökkent a menstruációs vérzésem intenzitása?

Figyelt kérdés

3 napja jött meg a menstruációm, és tegnapelőtt együtt voltam a párommal. Azóta alig van vérzésem, ami azért furcsa, mert nekem falában 7 napos eléggé erős menstruációm van, de most meg a 2. Nap után alig van.

Mitől lehet ez? Az orgazmus hatással lehet rá? Vagy most csak simán így alakult?

Teherbe biztosan nem eshettem, erre mindig nagyon figyelünk, védekezünk óvszerrel és hormon mentes spirállal is.



2023. ápr. 27. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:
75%
Az, hogy hirtelen lecsökken az menstruációs vérzés intenzitása, nem feltétlenül normális, de lehet átmeneti jelenség, és több oka is lehet. Az egyik ok lehet az, hogy az orgazmus hatással lehet a vérzésre, mivel a méh összehúzódásai segíthetik a méhvérzés csökkenését. Emellett stressz, hormonális változások, életmód változások, betegségek, gyógyszerek, súlycsökkenés, túlzott testmozgás, vagy akár egyéb tényezők is okozhatnak változást a menstruációban.
2023. ápr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!