Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ajánlanátok hegkezelő, kialaku...

Ajánlanátok hegkezelő, kialakult stria elleni krémet, szérumot?

Figyelt kérdés
Sajnos a terhesség alatt minden elővigyázatosság ellenére lettek striák a hasamon. Tudom, hogy eltüntetni nem lehet őket, de halványítani talán igen. Van valamilyen termék, ami nektek bevált?

2023. ápr. 29. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem régen orvos írt fel rá valamit, a nevét nem tudom mert már jó 20 éve volt. Halvanyitott rajta, de sosem múlt el teljesen. Szerintem a háziorvosod kérdezd meg hátha vele többre jutsz, esetleg bőrgyógyászt
2023. ápr. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha gyenge a kötőszövet nincs az az elővigyázatosság, hogy ne alakuljon ki a stria. Idővel magától halványul.
2023. ápr. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Contractubex
2023. ápr. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Contractubex hegekre, striára pedig magas százalék tartalmú Aloe Vera gél.


Ha kókusz olajjal szokták keverni, de önmagában is hatásos. Hátránya: hónapokig kell folyamatosan kezelni, viszont már egy hónap után látni a javulást. A kezelés időtartama: 3 hónap.


Én égési sérülés kezelésekor jöttem rá erre a hatására az Aloe Verának.

A mellkasomon-hasamon-combomon volt forrázott, másodfokú égésem.

98%-os Aloe Verával kezdtem kezelni, egy olyan géllel, amit eredetileg napozás utáni, leégett bőr nyugtatására ajánlanak. Másfél hónapig folytattam a kezelést, közben észrevettem, hogy az égések mellett a hasi-combi striáimra is hat. Az égésem nyom nélkül gyógyult (és a vékony, halványabb striák szintén eltűntek).


Ajánlottam itt, pár évvel ezelőtt egy testépítő fiúnak is, aki tiszta letargiás/depressziós volt a kialakult striái miatt, ő volt az egyetlen, aki visszajelzett, hogy másoknak is mutatta, mennyire szépen alakult a bőre már egy hónap után. Többeknek javasoltam, más nem mondott semmit, használt-e, vagy sem. Lehet, nem alkalmas mindenkinek, DE szerintem egy próbát megérne.

A lényeg: 98-99-100%-os Aloe Vera gélt kell használni, és egy hónap után, már javulnia kell, ha használ.

Nekem (és annak a testépítő srácnak) hatásos volt.

2023. ápr. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!