Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok nektek szokott lenni...

Csajok nektek szokott lenni mensi előtt hangulatingadozás,sírás,idegesség? Mit tesztek ellene?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 29. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ideges szoktam lenni, olyankor minden és mindenki felbosszant.Igazából Én olyankor full chill-be vágom magam Egy kis film és nasi lefoglal.
2023. ápr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem annyira durván, de van sajnos. Hallottam a premens és a barátcserje kapszuláról, sokan dicsérik ezeket. Plusz vannak teák is, a dm-ben szoktam venni mikor eszembe jut, pl lady klimax.
2023. ápr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Menzesz komfort kapszulát szedtem, szerintem jó. Egyébként meg idegeskedek, sírok, ingadozik a hangulatom, aztán túl leszek rajta. Egy héttel a mensi előtt kezdődik nekem, aztán első két napig tart maximum.

Ami nem segít de mégis jót tesz, ha nem dolgozom a mensi első napján, hanem fekszem, pihenek, beveszem a gyógyszereimet és alszok.

Ez van, kibírom aztán örülök hogy vége és indul a visszaszámlálás megint.

2023. ápr. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a ciklusom miatt vagyok másmilyen, általában észreveszem, és akkor már sokkal könnyebb kezelni a hangulatomat, hogyha tudva tudom, hogy most kicsit másképp reagálok a dolgokra, mint szoktam. Nagyon kiborítani nem szokott, de a barátcserjés kúrát én is javaslom. Amikor voltak ilyen gondjaim 1 havi adag már segített, de szerintem fejben is fontos és hasznos ott lenni, hogy "nagyon felhúzta ez most az agyam, de most amúgy is bármi felhúzna, relax, koncentrálj másra"
2023. ápr. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
84%
Igen, elég jelentősen. Eddig még nem tettem ellene semmit, csak próbáltam tudatosítani magamban, hogy ez azért van, mert meg fog jönni, de lehet kipróbálok valami készítményt lassan.
2023. ápr. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!