Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációm első napján...

A menstruációm első napján mindig hányok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mielőtt barátommal nemi életet kezdtünk azelőtt kezdődött, hogy az első napokon egésznap hánytam, szinte azt éreztem nem fogok holnapra megmaradni. Aztán miután elsőnek megtörtént hogy lefeküdtünk, pár hónapig semmi baj nem volt, elmúlt a hányás. Most az utóbbi két hónapban megint élni alig bírok, pedig nem változott semmi a nemi életemmel. Nem tudom mit csináljak, amint megérzem hogy rosszul vagyok B6-ot veszek be vagy Algoflex m-mel vagy Nospát és Algopirint, de ez nem mindig segít.

2023. ápr. 30. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Menj orvoshoz, mert ez nem normális azért.


Oké, görcsölsz, ami hányingert okoz, de nem oké hányni is.

2023. ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Ez nem Oke , és ha a fogamzásgátlót írnak fel (ami amúgy nem baj) akkor nyugodtan mond meg hogy ez nem oldja meg a problémát csak eltakarja.
2023. máj. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A kivizsgálásig használhatsz tüneti kezelésként Daedalon tablettát v. kúpot (utóbbi gyorsabban hat, és biztos nem hányod ki).
2023. máj. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!