Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fél éve el nem múló hüvelygomb...

Fél éve el nem múló hüvelygombával mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Tenyésztés által bizonyított candidám van. 2 orvos látott, az utóbbi elég alaposnak tűnik (ő végeztette a tenyésztést is, azzal kezdtem nála.) Cukorterhelésen is voltam, nincs baj. 1 hónapos flukonazol kúrán vagyok túl és egy levél hüvelykúpon. Mintha be se szedtem volna. De ezeket megelőzően is már kismilló gyógyszert kaptam. Hol jobb volt, hol kevésbé, de mindig folyamatosan jelen.


Nem használok már tampont, illatosított betéteket sem. Sosem szappannal mosakszom, de abszolút odafigyelek a higiéniámra. Heti 4x legalább aktívan sportolok, sokat sétálok, odafigyelek az étkezésemre, elég egészséges életet élek. Még a törlési szokásaimon is változtattam. Nem hordok szoros ruházatot, hüvelygyűrűről tapaszra váltottam.


Semmi nem látszik segíteni. Nem kiújul, hanem folyamatosan velem van. A barátommal egyáltalán nem szexelünk. Keresem a válaszokat, megoldásokat kétségbeesetten.


Segítsetek, kérlek!



2023. máj. 1. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Érdemes megpróbálni candida diétát
2023. máj. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Hagyd el a hormonális fogamzásgátlót.
2023. máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem fogyasztok cukrot és fehér lisztet, élesztőt, ilyesmiket egyáltalán


2.,gondolkodom rajta, különböző okokból jó nagy vágás lenne. Reménykedem hogy nem ez a baj. De végső soron ezt is ki kell próbálnom

2023. máj. 1. 20:40
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
én elhagytam a fogamzásgátlót, diétáztam, 1,5 évig, és semmi nem változott :(
2023. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves 4., végül sikerült meggyógyulnod? Hogy és mit csinálsz / csináltál?
2023. máj. 1. 21:10
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem sikerült meggyógyulni.

35 éve kezelnek, 1-2 hónap után mindig visszajön, és semmi más problémát nem találnak nálam.

2023. máj. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves 6., te hormonális fogamzásgátlót használsz?
2023. máj. 2. 21:28
 8/12 anonim ***** válasza:
Régen használtam, de kb. 2005 óta nem.
2023. máj. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És még így is? Hihetetlen.. :(
2023. máj. 3. 08:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálam segített anno, hogy elhagytam a fogamzásgátlót.
2023. máj. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!