Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A myo-inositolnak van valami...

A myo-inositolnak van valami mellékhatása aki már szedte?

Figyelt kérdés
Aki szedte vagy szedi a myo inositol étrendkiegészitőt,az megtudná mondani hogy van e valamilyen kellemetlen mellékhatása?Illetve még az érdekelne hogy alkoholt egyáltalán nem lehet fogyasztani mellette?Mert sok helyen ezt olvastam,előre is köszi:)

2023. máj. 1. 22:48
 1/4 Med_fet_ati ***** válasza:

Szia,

ALapvetően egy táplálék kiegészítő, úgyhogy nincs kellemetlen mellékhatása, az anyagcserédre kifejezetten jó hatással van. Alkoholt nyugodtan fogyassz mellette (természetesen mértékkel :) )

Mi miatt szeded?

2023. máj. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia,pcos miatt szedném csak szeretnék megbizonyosodni róla hogy biztonságos e mielött elkezdem.Az alkoholrol azt olvastam hogy nem ajanlott mellette egyáltalán mert csökkenti a hatását vagy valami ilyesmi,persze ez se biztos hogy igaz sok téves információ van a neten sajnos.
2023. máj. 1. 23:32
 3/4 Med_fet_ati ***** válasza:

Ezért írtam, hogy csak mértékkel :) Ha fogyasztasz alkoholt akkor kb mintha aznap be sem vetted volna...

Még annyi, hogy az eredeti Inoolic lehet, hogy drágább, mint a többi termék, de csak az vált be.

2023. máj. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És te mire szeded?
2023. máj. 2. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!