Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normalis ha neha erzek valami...

Vmsgy.Evi kérdése:

Normalis ha neha erzek valami olyat mintha valami folyasom lenne? Szo szerint erezni szoktam mintha valami lent igy lassan folyna ki belolem. (?)

Figyelt kérdés

Muszaj volt megneznem, hogy micsoda is lehet az..,vagy csak bekepzelem h valami jon belolem…

Es ilyen atlatszo valami volt a wcpapiron…feher nem volt suru…folyekony volt nagyon.

De volt olyan hogy egybe maradt es ilyen kocsonyas volt…

Oke hogy ez lehet ovulacio…

De az hogy erzem szo szerint h valami folyekony jon belolem….az nem biztos h normaliss…de kerrlek nyugtassatok meg hogy semmi problema nincs es ez tok normalis…fertozes nem lehet mert nincs semmi olyan tunetem..

17 eves vagyok meg szuz…es hatt elegge stresszelek. Kerlek segitsetek ertelmes valaszokkal! Koszonom szepen!



2023. máj. 5. 20:33
 1/6 A kérdező kommentje:

Azt meg kihagytam hogy hasonlithatjuk a vízszerű folyashoz.

Viszont ilyet nem nagyon tapasztaltam…volt mikor ereztem ehez hasonlot..de mar kicsit aggaszt.

2023. máj. 5. 20:44
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen normális. Olvasgass kicsit a témában.
2023. máj. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit mindig "folyik" belőled valami, hüvelyváladéknak hívják, a serdülőkorban, a nemi hormonok hatására jelenik meg, az az egészséges, ha van. A ciklus folyamán változik a sűrűsége, mennyisége, ez egyénenként, de akár ciklusonként is változhat, befolyásolhatja betegség, stressz, étkezés, szexuális szokások stb. Bajt jelez (pl. fertőzést) ha drasztikusan megváltozik, sárgás vagy zöldes, esetleg véres, bűzös, viszket stb.


Általában jellemző, hogy az ovuláció környékén megnő a mennyisége, illetve úgy szokták mondani, hogy "tojásfehérje-szerű" lesz, nyúlos, nem vízszerű.


Nemi izgalom hatására is megnő a mennyisége, változó, mennyire - nem szoktál önkielégítést végezni, nem tapasztaltad?


Olvasgass egy kicsit a témában ha ennyire nem vagy képben, és érdemes figyelned, hogy változik a ciklusod során, nem árt, ha ismered a tested működését, hamarabb felismered pl. ha baj van.

2023. máj. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Még annyi, hogy ha túl nagy a mennyisége, pl. átáztatja a bugyidat az ovuláció körüli napokon, akkor használhatsz tisztasági betétet azokon a napokon.
2023. máj. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Leírtak alapján normális. De ami igazán fontos szempont, hogy ezeket meg tudd ítélni (és itt ezt sokan nem tudják/nem említik)


Változás. Ha valami egyszer csak nem úgy van mint korábban (sokáig) volt, olyankor lehet gyanakodni.


Ha teljesen biztos akarsz lenni, akkor el lehet menni orvoshoz. Ne aggódj, nem fog felnyúlni, nem veszted el a szüzességed, és nem fog rólad semmi rosszat gondolni se.

Esetleg fel is hivhatod telefonon, telemedicína.

2023. máj. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem kell orvoshoz menni, mert teljesen normális, élettani folyás, minden nőnek van.


Amíg szagtalan, vízszerű, fehéres, nyúlós, addig semmi baj.


Ha viszont büdössé válik, elszíneződik (szürkés, zöldes), esetleg túrós, halszagú akkor orvos.

2023. máj. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!