Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetek a vaginizmus ellen?

Mit tehetek a vaginizmus ellen?

Figyelt kérdés
Sajnos égő feszítő érzés van a hüvelybemenetnél és mintha alig akarna beférni, van amikor beszűkül és egy ujjal is fáj. Aki járt már hasonló cipőben tudna segíteni hogy neki hogy oldódott meg esetleges tapasztalatokat is ha megosztana?

2023. máj. 5. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Elmész vele szexuálpszichológushoz ÉS nőgyógyászhoz, mert lehet pszichés ok, de lehet gyulladás, etc.
2023. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
33%
Sok pia, teljesen szédülős és zsibbadós állapotig. Azután dugás két pasival, úgy hogy felváltva mindig bennem legyen valamelyik folyamatosan. Órákon át szexeltünk, sok síkosítóval, a pia miatt már az elején sem görcsöltem, de ahogy tisztult a fejem, egyre többet élveztem is. Ebből csináltunk három alkalmat, utána simán ment pia nélkül is.
2023. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
16%

pasiddal probalkoztal?

esetleg valami izonlazito?

2023. máj. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Amit a havi vérzésre szedsz, az itt is segíthet.
2023. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

1) Nőgyógyász.

2) Pszichológus.

3) Gasztroenterológia.

Na ezt a sorrendet kövesd.

2023. máj. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5-össel majdnem teljesen egyetértek, de nem tudom a gasztroenterológia hogyan kerül képbe. Nem mondom hogy butaság, de szeretném tudni az okát.


#5, esetleg leírod nekem? Jöhet privátban is

2023. máj. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
#6 okozhatja anyagcsere-zavar is a problémát (pl. nem diagnosztizált gluténérzékenység, DAO allergia stb.) de ez a legritkább eset, ezért írtam a sor végére.
2023. máj. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Dr. Szőcs Gyula- Budapest

Csodàkra képes :)

2023. jún. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!