Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lesz e problémám hogyha a...

Lesz e problémám hogyha a zselatin kapszulát kilyukasztom és csak a ,,levét “ veszem be?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt annyira félrenyeltem egy gyógyszert hogy nem kaptam levegőt és ez annyira megijesztett hogy azóta se tudom bevenni a gyógyszereket és mindig problémám van vele .általában összetöröm őket és mézzel vagy vízzel próbálom bevenni de egybe sose tudtam még. Orvosom javaslatára omega3 étrend kiegészítőt kell szednem ami egy ilyen zselatinos bazinagy kapszula a kérdésem az hogyha csak levét vennem be az káros lenne a belekre?

#gyógyszer #félelem #trauma #lenyelés #Zselatinkapszula #Félrenyelni
2023. máj. 9. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog hatni. Nem veletlenul tettek kapszulaba, hogy bizonyos szakaszban szivodjon fel.
2023. máj. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!