Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használnátok úgy ezt a Klion...

Használnátok úgy ezt a Klion d100 hüvelytablettát, hogy telefonon írta fel az orvos?

Figyelt kérdés

Mivel hónapok múlva lenne időpont, de szerinte bakteriális és addig jó lesz ez. Tüneteim: égő, csípő diszkomfortérzés, folyás nincs. Eddig sose használtam amúgy.

Magamtól Gynophilussal és Lactofeellel próbálkoztam, azok nem használtak.



2023. máj. 10. 09:16
A kérdező szavazást indított:
Igen, használnám
Nem használnám így
8 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem akarod úgy használni, hogy nem látott orvos, akkor keress olyan nőgyógyászt, aki előbb tud fogadni.
2023. máj. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán.
2023. máj. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A klion d kombinált, jó baktériumra is és gombára is. Miért ne használnád?
2023. máj. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3- Mert itt sok kérdésnél mindig azzal jönnek, hogy tenyésztés nélkül semmit se használjunk, meg hogy addig kell orvost keresni, míg nem csinál valaki. Ez meg elég erős cuccnak van írva, azért voltam bizonytalan.
2023. máj. 10. 17:20
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Mert itt annyi szakértő van ugye….
2023. máj. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utánaolvastam neten, ott is szinte mindenhol azt írják. Doki válaszol rovatokba is.
2023. máj. 11. 14:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Mármint mit? Hogy tennyésztés nélkül ne használj semmit, mert két fejed nő?

Elárulom: a dokik se mindig vesznek tenyésztést, mert

1) egy hét az eredmény

2) az esetek többségében felesleges pénzköltés, mert empírikus úton kezelhető a legtöbb hüvelygyulladás.


Ha szenvedni akarsz, akkor szenvedjél még az időpontig, meg még egy hétig, míg meglesz a tenyésztés.

2023. máj. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!