Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napja, 8.-an kellet volna...

2 napja, 8.-an kellet volna megjojjon a menstruaciom, amiota be allt kb decembertol mindig 28 nap volt, aprilisban is 11-en jott meg, igy kijon a 28nap majus 8.an. Menstruacios tuneteim vannak de nem jon meg. Ez normalis ? 17 eves vagyok.

Figyelt kérdés
A parommal meg nem voltunk egyutt olyan modon..

#menstruáció #2.napja kesik a menzesz
2023. máj. 10. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2023. máj. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi izgalomra nincs ok. Ennyi (sőt - nagyobb) eltérés előfordul (stressz, izgalom...).
2023. máj. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ertem koszi!:)meg egy kerdes Tudom hulyeseg, de meg nem volt ilyen ezert kicsit parazok, olyan modon meg nem voltunk egyutt, csak ujjazas, de igy fehernemuben mar pl volt petting, es igy oda is ert neki oda nyomta es nyilvan nem volt szaraz, de gondolom a terhesseg az nyilvan csak ugy ha be is rakja, es nem csak ha oda nyomja mert nemhiszem hogy a oda “usznanak “… legyszi ne tamadjatok le csak mar olvastam ilyeneket es ha hulyeseg is, kicsit megremitett, hogy valakivel ez mar megtortent es teherbe is esett…
2023. máj. 10. 11:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, így nem lehetsz terhes. :)
2023. máj. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem 28 napos egy női ciklus :)
2023. máj. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérlek szépen olvass el egy könyvet a szexualitásról, védekezésről, meg ezekről, mert a végén tényleg terhes leszel, pedig csak "kicsit tette be".
2023. máj. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Bugyin keresztül odanyomhatja veszély nélkül.

Nedves ujjal benyúlni a hüvelybe, már nagyon veszélyes is lehet.

Védekezés nélkül betenni (akár részedről, mert beleegyezel, akár a fiú részéről, mert bedugja) - nagyon kockázatos, mert az előnedvben is vannak (lehetnek) ondósejtek és az sem segít, hogy előtte elment kivizelni magát.

2023. máj. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!