Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 eves vagyok,ma reggel...

Vmsgy.Evi kérdése:

17 eves vagyok,ma reggel elmentem nagy wc-ni es amikor kitoroltem hatul meg majd elol is,a wc papiron figyelmes lettem hogy ilyen kicsi nagyon minimalis de eszrevettem hogy véres a wc papir. De nagyon pici verfolt volt a papiron.Tenyleg minimalis.(?

Figyelt kérdés
Aztan kitoroltem vagy 10x es tobbszor is eszrevettem h megint kicsi potty lett a wc papiron. De nem a huvelyembol jott..es nem is legellorol…hanem a vegbel nyilasom alatt volt olyan valami…de semmivel nem serthettem meg….mitol lehetett ez? Sosem volt meg ilyen es nagyon megijedtem h mitol lehet. Kerlek nyugtassatok meg hogy nincs semmi bajom😭

2023. máj. 10. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Ki vérzett az aranyered! Nem szoktál erőlködni a wc-n? Bármilyen allergia állhat a háttérben, keress fel egy szakembert és kiderül, hogy mi a baj!
2023. máj. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De az aranyerem az a vegbelembol no ki…vagy lehet belso arany er is.

De a vegbel nyilasom alatt es a hulyes nyilas kozott verzett. A bőröm. Es nem sertettem meg semmivel. Allergias pedig nem vagyok semmire sem😭

2023. máj. 10. 12:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Képet tudsz csatolni?
2023. máj. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Túl erősen törölted.

Ne a nyelvtankönyv lapjaid használd erre -abból inkább tanulj meg írni- hanem vmi puhábbat.

2023. máj. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xp ali ***** válasza:
Ha egészséges vagy és túl intenzíven dörzsölöd akkor is vérezni fog. Óvatosan kell, főleg amig meg nem gyógyul. Olyan, mint egy szimpla horzsolás, nem kell túlreagálni. Lehet vízzel is öblíteni törlés helyett, mint a déli népek közül sok.
2023. jún. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!