Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1hete kellett volna,megjönnie...

1hete kellett volna,megjönnie de nem jött.csináltam teszteket amik pozitívak. Ma viszont van egy kis vérzés,de nem darabos, nem görcsölök meg semmi. Ez vajon mi?

Figyelt kérdés

2023. máj. 12. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy veteles vagy huzos terhesseg.
2023. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vagy haematóma a baba körül, vagy mögötte, vagy hormonszint alacsonyság, vagy méhen kivül van vagy vetélés. Több variáció nincs. Ha pozitív lett a teszted, és betöltötted a 6.hetet, akkor most szépen öltözz és irány az I-es vagy II-es női klinika ambulanciája, és jelezd a felvételkor, terhes vagy többszörös pozitív teszted van és vérzel. Soron kivül fognak fogadni, és lesz UH-is-ott helyben. Ezzel fogják megnézni, hogy élő a terhességed vagy sem és mi van valósan odabent a méhedben. Ha vársz, és esetleg csak hormonpótlésra van szüksége a szervezetednek, és nem mész, hogy majd elmúlik, akkor az egész terhességedet kockáztatod.
2023. máj. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Szedek progit
2023. máj. 12. 19:07
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi az a huzos terhesség?
2023. máj. 12. 19:12
 5/6 anonim válasza:

Mindenképp menj be a kórházba és kérj uh-t, ha látnak esetleg valamit lehet kapsz hormónpótlót ami segithet.

Sajnos nálam ugyan ez volt, de mivel korai terhesség és uh-n nem lászik (igy nem kizártható a méhen kivüli terhesség) nem kaptam hormont. Nekem 1,5 hetes kimaradás utan pozitív tesztel a kezembe, egy egyhe, fel órás, fájdalommentes, nem darabos vérzésem volt, ekkor már sajnos a “vetélés” folyamatban volt. (ezt a hcg szint csökkenése miatt tudom, amit vizeletből néztek). Ez sajnos csak egy kémia terhesség, ami az előtt elmegy, mielott az uh-n már látszana valami. Ez után akár egy hét is eltelhet mire rendesen megjön és kitisztul a szervezet.


Őszintén kívánom, hogy minden rendben legyen nálad, de mindenképp nézesd meg magad.

2023. máj. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4 Instabil terhességnek hívják.
2023. máj. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!