Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha megjön és beveszem a...

Ha megjön és beveszem a gyógyszert, eláll a vérzés?

Figyelt kérdés

Nagyon félek hogy az esküvőm napján fog megjönni, vagy előtte 1-2 nappal, ami baromira nem lenne jó. Hófehér ruhában menstruálni... Ráadásul tök szarul szoktam lenni. Norcolut kaptam régen mikor sokáig tartott es valamiért nem akart hetekig elmúlni. Az segített ha jól emlékszem.


Akkor ha megjön esküvő előtt 1-2 nappal, bevehetem szerintetek? Nem lehet belőle baj?


2023. máj. 15. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

miért nem egy orvossal konzultász erről, mondjuk a nőgyógyászoddal? Nem kéne a ciklusodat bizgerálni, csak mert úgy kényelmesebb...


hatalmas szívás tudom, de komoly következményei is lehetnek

2023. máj. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Norcolut. NorcolutOT kaptál. Nem, ez nem így működik.
2023. máj. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 qborka ***** válasza:
35%

Kérj tanácsot a nődokidtól.


Nekem nem sikerült késleltetni Norcoluttal egy napot sem,amit egyébként is a ciklus 16.napján kell elkezdeni.Amikor bevettem a 20.szemet,már elkezdtem barnázni,ezértvettem még be Norcolut ot,hogy legalább még aznap ne vérezzek,de hiába,megjött.


Egyébként receptköteles,vagyis ha nem vagy belőle betárazva,akkor tényleg nődokihoz kell fordulj.


Vannak mázlisták,akik néhány nappal ki tudják tolni a kezdetét Rutascorbin vagy szimpla nagy dózisú C vitamin szedésével.

2023. máj. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem tragédia, ha megjön, maximum sűrűbben mész mosdóba, ellenben ha szétcs.szed a hormonrendszeredet EGY NAP miatt, azzal bőven lesz szívás aztán.
2023. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 qborka ***** válasza:
20%

Én ha nekem úgy alakulna,hogy akkor jön meg,amikor esküvőm van, elhalasztanám az ünnepséget. Kizárt,hogy az én mensim kompatibilis legyen egy menyasszonyi ruhával.


Beszélj a nőgyógyásszal, biztos tud segíteni.

2023. máj. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére bemákoltam, hétvégén megjött, az esküvő pedig jövő héten lesz, huuuhhhh :D :D
2023. máj. 23. 09:20
 7/8 qborka ***** válasza:
Na, szuper,sok boldogságot 🙂
2023. máj. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊
2023. máj. 24. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!