Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Stressz miatt késhet a menzesz...

Stressz miatt késhet a menzesz? Elmaradhat a peteérés? Akiknek volt már ilyen mivel "hozták helyre"? Eléggé stresszes típus vagyok sajnos,ami mindenre kihat.

Figyelt kérdés
2023. máj. 15. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs egészségügyi gond a háttérben, akkor ajánlom a rozmaring teát. Főzz egy kis kávés csészényit vagy egy bögrével. Azért mondom kis mértékben is mert egyébként borzasztó íze és illata van. De mind a két esetben hatásos. Én Lucullus márkájút szoktam de teljesen mindegy milyen a lényeg hogy tegyél bele bőven. És kortyolgasd, nem kell teljesen meginni ha nem akarod de pár korty is elég szerintem attól is függ mennyit teszel bele. Én most is azt fogok mert nekem is késik.
2023. máj. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most kezdett megjönni,de nagyon nehezen indul be. Télleg jó a rozmaring,habár íze elmegy,kibírható. Egészségügyi gond nincs,csak idegesítő hogy ennyire bezavar a stressz
2023. máj. 15. 18:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is stresszes vagyok lehet nekem is ez van, én is régóta használom csak ajánlani tudom. Az íze pocsék de hatásos.
2023. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!