Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az eldobható menstruációs...

Az eldobható menstruációs bugyi mitől jobb mint a pants pelenka?

Figyelt kérdés

Utóbbi időkben sokszor látom, hogy írják (egyre többen) ezt az Always ZZZ/Boutique eldobható mensibugyit. Ezek szerint elterjedőben van, bár csak kevés helyen lehet kapni.

Viszont az jutott eszembe, hogy ez a mensibugyi mitől jobb mondjuk egy rossmann-os vagy dm-es felnőtt pelenkától, ami szintén jó a nagyon erős vérzésre?

Azért kérdezem, mert utánanéztem én is, és eléggé húzós az ára, 3 db kerül 1800 Ft-ba (600 ft/db), míg a pants pelenkából 4000 Ft 10 db (400 ft/db)

Miért érdemes ilyen Always mensibugyit venni? Mitől jobb a pelenkától?


Félreértés ne essék, nem kötekedésből kérdezem, tényleg kíváncsi vagyok, hogy mi szól mellette.



2023. máj. 15. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Azért jobb, mert környezettudatosabb, nem termelsz szemetet. Illetve kényelmesebb is, hiszen nem olyan érzés mintha pelenka lenne rajtad. Hosszú távon az ára is megtérül, hiszen nem kell minden hónapban újat venni
2023. máj. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1 eldobhatóról van szó

Nem a mosható mensibugyira gondolok

2023. máj. 15. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Ha te komolyan nem látod a különbséget a pelenka és menzibugyi között, akkor vannak bajok nálad :D
2023. máj. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mensi bugyi sokkal vékonyabb és diszkrétebb. A pelenkának meg kell birkóznia nagyobb mennyiségű pisivel is.
2023. máj. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!