Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációkor mintha egy kő...

Menstruációkor mintha egy kő lenne hasamba, ami lehúz, és leülésnél nyomás hatására belenyilal? Másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés

Puffadás miatt lehet? Bélgyulladásos problémák szoktak lenni alapból, annál is hasonló nehezebb, súly érzes van, illetve puffadásnál nyilalás.

De kettő együtt menstruációkor van, nehány hónapja, eddig nem volt. Általában 1-2 napig szoktak lenni görcsök, amik sokkal tompábbak.

Vashiány vagy és magnézium hiányra gondoltam még, de annyi mindet meg nem tudok pótolni mert csak meginkább megfájdul a hasam.

Akinek volt hasonló, esetleg tudja mi okozza?



2023. máj. 22. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem menstruációkor, hanem ovulációkor van puffadásom, hasonló érzéssel, mint amit leírtál. Próbáltam utánajárni ennek és azt olvastam, hogy ilyenkor simán lehet akkor a hormonális változás, hogy ezt idézi elő. Ettől függetlenül tudom, hogy kellemetlen és nem is biztos, hogy rendben van ez így, de eddig akárhány orvosnál jártam, egyik sem mondta, hogy ez probléma lenne.
2023. máj. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Én ugyanezt érzem, csak mellé nekem zuborog, nem jönnek ki a szelek(pedig kéne),érzem hogy feszül, nehéz, és állva húz le kb... Orvosok nem tudnak segíteni, mikor ez elkezdődött , akkor lett pattanásos durván az arcom, azóta se múlt el. Nekem ez 4 éve tart. Már azon gondolkodom, hogy külföldre megyek ki, így nem lehet élni. Teljesen megkeseríti az életem. Ja és minden napos, nem csak menstruációkor. Lehet érdemes azért megkérdezned. Rengeteg orvosnál voltam, és semmi. Nekem a szexuális életem is ráment.
2023. máj. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
33%
Menstruacional nekem a mintha leszakadna a hasam erzes volt mindig, nem puffadtam, csak igy ereztem kezdettol.
2023. máj. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!