Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy a fogamzásgátló...

Normális, hogy a fogamzásgátlótól változik a hüvelynedvem?

Figyelt kérdés

Ha beveszem a 6. szememet akkor 1 hétig túrós a hüvely folyásom. Gusztustalan szaga van, állandóan nem kúpozhatom magam. Orvos nem veszi fel a telefont. Ez már a 3. alkalom amikor így jön ki. Szóval rendszeresnek nevezhető. Mit tegyek? Mi okozza? Mi a baj a gyógyszerrel?

19l


2023. máj. 22. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló gondom van. A fogamzásgátló felborítja a hüvelyem pH-ját és gyakran előjön bakteriális fertőzés. Nekem az orvosom azt mondta, hogy hiába váltanék gyógyszert, mindben ugyanaz a hatóanyag van. Probiotikumot ajánlott rá, dm-ben, rossmannban is lehet kapni. Néha használ, néha nem :'D
2023. máj. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ezt nem találom megoldásnak... Most vagy sikerül vagy nem? Vagy jól érzem magam vagy nem? Ez förtelmes utalok egyszerűen nő lenni.
2023. máj. 23. 20:06
 3/6 anonim válasza:

19 évesen már fogamzasgátló? utalsz nő lenni, de dugni azt már imádsz!!!

ha nem szoksz le a kukiról, akkor szedd. vagy a szexről szokj le, vagy légy terhes.

2023. szept. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Te tényleg ennyire tudatlan és bunkó vagy?

1. A fogamzásgátlót sok esetben azért írják fel, hogy beállítsa a menszeszt (nekem azért kell)

2. Véleményem szerint senkinek semmi köze ahhoz, hogy mivel szeretnék védekezni, ha csak ezen múlna.

3. Te valami aszexuális vagy aki hitet akar téríteni vagy valami kielégítetlen pasi aki úgy van vele, hogy dögöljön a szomszéd tehene is?

Azért köszönöm a hasznos választ! 🙄

2023. szept. 13. 22:06
 5/6 anonim válasza:
akkor tényleg Jó NAGY k@rva lejetsz. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2023. szept. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tényleg nagy k.rva vagyok, ha van szexuális életem. Rajtam kívül még hány millió nő mekkora k.rva. Komoly bajod lehet, hogy veled egyik k.rva sem feküdne össze.

Egyébként tanuld meg használni a billentyűzetet. 🙄😙

2023. szept. 14. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!