Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Múlthét pénteken kellett volna megjönnie. 22 éves vagyok, 10 éve pontosan jön meg, nagyon max +/- 1 napos eltolódással. Végeztem tesztet hétfő reggel ami negatív lett.

Amit érdemes tudni, hogy fél éve szedek pajzsmirigy alulműködésre gyógyszert, de normál az értékem, szóval szerintem jelenleg ez nem befolyásoló tényező.

Ha továbbra is késik szerintetek mikor teszteljek megint? Vagy inkább keressem fel a nőgyógyászom? Egyáltalán lehet még pozitív a teszt? (késés 3. napján végeztem el a negatívat)

Köszönöm segítségeteket!



2023. máj. 23. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Örülj neki, ha az vagy. Egyes spinék minden nap azon szoronganak, hogy nem lehet nekik, meg jaj, mi lesz. Mi lenne?
2023. máj. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves 1. válaszoló. Nekem nem lenne probléma ha terhes lennék/vagyok. Csak nem tudom eldönteni a fentiekben említett alapján, hogy egyáltalán van e még rá esély, hogy mondjuk ha 3 nap múlva tesztelnék + lenne e, vagy csak tudjam be szimpla mensi késésnek az egészet a negatív teszt miatt.
2023. máj. 23. 10:59
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Ennyi nap nem késés, még csak kedd van.
2023. máj. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az esedékesség napja után három nappal ha negatív, akkor más okozhatja a késést.
2023. máj. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezek a mai tesztek mar nagyon pontosak, es koran jeleznek. Akkor mennek orvoshoz, ha nem jon meg, hetekkel kesobb, mikor huvelyi ultrahanggal mar meg tudja mondani, lehetseges-e.
2023. máj. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szedsz fogamzasgatlot,es ovszert nem hasznal a parod akkor igen lehetsz terhes! Az elovaladekba is van sperma amit eszre sem vesztek..
2023. máj. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
58%
Ha 1-2 hét múlva sem jön meg, esetleg van más tünet, akkor esélyes, pár nap eltérés nem számít, nem jelent semmit. Az,hogy tesztelsz naponta, az a te dolgod, ahogy gondolod, de elég 3 naponta szerintem.
2023. máj. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, várok most még egy hetet, aztán ha továbbra se jön meg, akkor hívom az orvosom :)
2023. máj. 24. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!