Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy hétig elkezdtem szedni a...

Egy hétig elkezdtem szedni a fogamzásgátlót, de ha abbahagyom mi fog történni?

Figyelt kérdés

Korabban mar szedtem..abbahagytam egy ideig .

Viszont amikor elkezdtem szedni az a menstruacio elso napjan volt..mert tudom, igy is el lehet kezdeni szedni,viszont mar banom

..Igy nem erzem jol magam,hogy nem tavozott belolem ami mar lenyegeben tavozhatott volna csak a gyogyszerrel visszaszoritottam.



Ha most abbahagyom es nehany napon belul megjon...es az abbahagyas utan 7 napra elkzdem szedni..akkor utana normalisan fog megjonni?

Vagy ez igy nagyon megborul?


Nyaralasom lesz juli vegen...es tanacstalan vagyok, hogyan intezzem,hogy epp akkor ne jojjon meg


Most a fo kerdes az,hogy ha most abbahagyom egy hetre ugy,hogy csak egy hetig szedtem...akkor gond lesz e belole vagy majd a kovetkezo hamarabb jon meg??


2023. máj. 25. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem tanàcsos ezt csinàlnod, mert „zavar“ léphet elô, azt viszont gondolom nem akarod. Ahogy elô van irva, ùgy kell szedned a fogamzàsgàtlòt!
2023. máj. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!