Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 eves vagyok, kb 3 eve...

Vmsgy.Evi kérdése:

17 eves vagyok, kb 3 eve menstrualok lassan… es hat nem mondom h beallt teljesen a mensim mert van mikor pontos, van mikor 1-3 napot kesik.(?) ——>>>

Figyelt kérdés

A mensimet 05.19.-re írta. Helyette 21.-en jott meg. 3 napig tartott…altalaban 3-4 napos a mensim…

De ami aggaszt ,hogy ilyen meg sosem volt velem…az az,hogy amikor elallt a mensim utanna legalabb 2 es fel napig barna folyasom volt ez oke h normalis menstruacio utan az a barnazas…

De maa reggel beraktam egy kis wcpapirt es elmentem wcre egy par ora mulva h megnezzem barna lett e..?

De nem barna volt hanem halvany sargas valami volt a papiron nem sok de valami sargas valami jott belolem….ilyet meg nem tapasztaltam es nagyon aggodom…azt olvastam hogy a sargas vagy akar a halvany sargas folyas az fertozesre utal?!! De en nem csinalok olyan dolgokat hogy elkaphatnek akarmilyen fertozest. Idegen wckre sem ulok le. Apolt vagyok. Kerlek nyugtasatok meg hogy ez mitol lehet. Nagyon aggodom.

Elore is koszonom segitsegeteket.



2023. máj. 26. 09:22
 1/3 A kérdező kommentje:

Kerlek nagyon fontos lenne segitsetek! Kedden allt el a mensim . Kedd ota sotet es halvany barnazasaim vannak. Ma pedig kitoroltem hogy ellenorizzem e hogy meg mindig barna lesz e a papir. De veres lett … nagyon remegek az idegtol es nagyon stresszelek . Kerlek segitsetek. Szerda ota nem volt semmi verzes ma, penteken pedig kis pecsetelo vetzesem volt.

Nem elek nemi eletet szoval nem tudom h tenyleg mi ennek az oka. Meg nem volt ilyen velem!! Es nagyon aggodom.

2023. máj. 26. 10:21
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Te nem unod még, amúgy hogy minden hónapban ezzel jössz? De komolyan? Vagy az előző nyolc kérdésedre nem volt elég válasz, miszerint semmi bajod???


És igen, te vagy, Évi.

2023. máj. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A wc papíron a normális folyás is sárgásabbnak mutatkozik, nem kell ezen aggódni.
2023. máj. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!