Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kimaradt fogamzásgátló tablett...

Kimaradt fogamzásgátló tabletta miatti vérzés elmúlhat?

Figyelt kérdés
Csütörtök este elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót. A tájékoztatóban írtak szerint megnéztem, az adott héten (2.) hogyan pótolható, ha több, mint 12 óra eltelt, és aszerint pótoltam is pénteken. De szombaton elkezdtem vérezni. Inkább csak barnázás, tisztasági betét elég, de gyakran kell cserélni. Tegnap és ma is így ment. Szerintetek mikorra múlhat el? Kedden évfordulót ünnepelnénk a párommal,így kicsit kellemetlen időpontban sikerült ezt így elrontani. Soha nem jártam még így korábban, nem tudom, hogy maradhatott ki pont most egy szem.
2023. máj. 28. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
mióta szeded?
2023. máj. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy elmúlik vagy nem. Megborultak a hormonok. Ezért kell nagyon vigyázni a szedése során. 😥
2023. máj. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Több, mint 6 éve szedem, de még sosem maradt ki egy szem sem ilyen sokáig.
2023. máj. 28. 20:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha "ünnepeltek" is most, nem lesz elég a tabletta védelme. Ilyenkor pár napig - pluszban - óvszer is szükséges lenne.
2023. máj. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, ezt tudom, a tájékoztató írta is, hogy a pótlás után 7 napig kiegészítő védekezés szükséges. Ez okozza (sajnos) most nekem a kisebbik problémát. :)
2023. máj. 28. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!