Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyásom van, forduljak orvoshoz?

Folyásom van, forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Már nagyon unom hogy mindig fehér szinu folyásom wan..ez nagy baj? menstruácio utan barna 1napig kb..azt hallottam ez baj :S orvoshoz nem merek elmenni :S azt is hallottam hogy ez azert van mert tul sokszor tisztalkodik valaki :D naponta többször vagy.. ez annak a jele h keveset tisztálkodik? ez sztem hülyeség... anyunak nem szolok :) orvoshoz nem megyek :D félek :] mit csinaljaak?
2008. dec. 30. 05:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne félj. a folyás mind a barna mind a fehér normális. ha nem lenne folyásod akkor kéne dokihoz menned.

a barna folyás alvadt vér, ami ha egy kicsit vérzel lassan jön ki belöled, meddigre már megalvad, ez természetes a menstració elötti napokbn vagy utána pár napig max. ha két menstruáció között van az nem jó, ha egyszer-egyszer elöfordul nem nagy gond, de ha minden hónapban van köztes barnázás az nem jó.


a fehér flyás pedig noprmális. ez változik a periodusodon belül. vagy is mikor elmúlik a menstruációd, kb egy hétre rá elkezd pár napig erösen folyani, akár össze álló is lehet. aztán mielött megjön megint fehér folyásod megnövekedhet. ezt a peteérésed csinálja. ha nem viszket, nem büdös, nem szines (barnán kívül) akkor nincs gond. ha gondolod használj intim mosakodot. ezeket tesco féle boltokban lehet kapni. van niveának is meg sok más cégnek. ezzel csak a puncidat mosd meg, minden normál mosakodásnál.


nem tudom mennyi idös vagy de ha 16 felett vagy nyugodtan menj orvoshoz, ennyi idösen vagy idösebben már illik egy nögyogyászt felkeresni, és nyugodtan kérdezhetsz töle akár hülyeséget is.

2008. dec. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!