Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltam magán nőgyógyászaton,...

Voltam magán nőgyógyászaton, két alkalommal is és citológia is volt. Május közepén kellett volna visszahívnom az orvost, érdeklődni.Időpontot nem kaptam hozzá újra. Ilyenkor nem fog leszúrni,hogy miért nem érdeklődtem?

Figyelt kérdés
2023. máj. 30. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Hát de miért nem érdeklődtél, basszus? Ahhoz nem kell időpont, csak felemelni a telefont...
2023. máj. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert haza kellett utaznom a nagyszüleimhez segíteni+ nagyapám kapott közben egy agyi infarktust is. Nem saját magammal foglalkoztam,hanem velük.
2023. máj. 30. 22:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy le fog szúrni, mert ők az Olymposról nem látják, hogy neked más dolgod is lehet, mint remegve várni május 15-én reggel, hogy 8-at üssön az óra és végre telefonálhass. Bár olyan sok idő nem telt el azóta.
2023. máj. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!