Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombától vérezhetek?

Hüvelygombától vérezhetek?

Figyelt kérdés
Kb egy hete kialakult nálam először,napról napra rosszabb lett tegnap el mentem és vettem canesten kombit nem akartam már aznap használni mivel 3nap múlva meg fog jönni de a viszketés annyira durva volt hogy nem bírtam várni igy el kezdtem használni ahoz hogy ki toljam a mensit elkezdtem limonádét inni (mert ugye a citrom késlelteti a mensit) ma már jobb is lett viszont nemrég el mentem pisilni eszre vettem hogy vérzek de a mensi egyik tünetét sem észleltem még mindenféleképpen el fogok menni orvoshoz de nyilván csak mensi után

2023. jún. 1. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit összezavarodtam. Megjött a menstruációd időre attól vérzel nem?
2023. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább menzesz lesz.
2023. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És merjem e folytatni a huvelykup használatát vagy inkább ne mert mensi alatt nem szabad használni viszont a mégsem mensi akkor megszakítani sem szeretném
2023. jún. 1. 21:32
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Velem is ez volt, de nem volt otthon semmi szóval bekentem a férjem lábgombakrémjével, és olyan szinten elfertőződött hogy orvoshoz kellett mennem, és a férjem lába is rosszabb lett mer vissza fertőztem:/ elvileg nem baj a vérzés, felírták az intim mosakodót
2023. jún. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kicsit összeszedetlenül irtam szóval elnézést mindenkitől de nagyon megijedtem,szinte soha nem jön hamarabb van hogy mikor isőben jön akkor is nagyon halvány a vérzésem és hihetetlenül görcsölök és mindig van előjele viszont most semmi és rendes szine is volt a vérnek azért ilyedtem meg mert ismerem magam és nem ez a jellemző
2023. jún. 1. 21:36
 6/7 A kérdező kommentje:
És a helyesírási hibákért is elnézést ahogy vissza olvasom csak nevetek magamon kínomban😅
2023. jún. 1. 21:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menstruálsz, de doki tud tutit mondani. Nekem is van évente egyszergkétszer hogy a szokásostól eltérő módon jön meg. A kezelés szüneteltesd a mensi alatt szerintem, de van betegtájékoztatója és azon tuti írják. Jártam már én is így, én szünteteltettem és mensi után folytattam.
2023. jún. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!