Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől barnázhattam szex közben?

Mitől barnázhattam szex közben?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ciklus 16-18 talán még 19. napján is volt a nyálkás nyúlós folyásom arra következtettem, hogy tolódott a ciklusom és 20-21. napon pedig ilyen szurkoló érzés a petefészkemben. Ma együtt voltam a párommal és előjátékál semmi, majd szex után vettük észre, hogy nagyon halványan összebarnáztam a lepedőt.

Ez volt előző ciklusom során is, mondjuk ott 13-15 nap között volt ovulációm és 21. naptól akárhányszor lefekudtunk mindig volt egy minimális vérzésem.


Egyébként mensi után semmi ilyen nem történik, peteerest követően lesz ilyen ragacsos, tapadós, krémes folyásom, lehet hogy emiatt érzékenyebb a hüvelyfalam? Felsértenénk?


5.-én megyek orvoshoz, de addig hátha valaki tud rá mit mondani:)

Köszi!


22/N



2023. jún. 2. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
🤢🤢🤮🤮🤮🤮 Lányok, ilyeneket ne írjatok már ki!
2023. jún. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csináltass hasi ultrahangot, mert ciszta vagy mióma is állhat a háttérben!
2023. jún. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Vagy még méhszájsebtől lehet esetleg.
2023. jún. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha méhszájseb lenne akkor nem kellene mindig vereznie aktus közben és nem csak ovuláció után?
2023. jún. 2. 14:36
 5/5 A kérdező kommentje:
Se mehszajseb se mióma nem okozta, szimplán hevesebbek voltunk😃
2023. jún. 11. 13:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!