Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most hogy van ez?

Most hogy van ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A menzeszem nem éppen a legnormálisabban működik. 2022ben januárban volt az utolsó majd 2023 februárjában újra megjött. Most június van és utoljára márciusban jött meg. Elég fiatal vagyok szóval nem szívesen mennék nőgyógyászhoz, gyógyszert nem szedek.

2023. jún. 4. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Nőgyógyászhoz legkésőbb az első menstruáció jelentkezésekor kell elmenni.

És nem, ennyi kihagyás semmiképpen sem normális.

El kell menni egy nőgyógyászhoz.

Nem kell tőle tartani, profi, orvos, mindent megkérdezhetsz tőle.

2023. jún. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hàny èves vagy, mióta menstruàlsz, mert azèrt az se mindegy.
2023. jún. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18 éves korig lehet „nem normàlis“ a havid, de utànna be kell àllnia egy rendszeres ûtemre.
2023. jún. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NTBS ***** válasza:
Szerintem is fordulj orvoshoz.
2023. júl. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Legalabb mondd azt, hogy szuz vagy. Menstruacio kezdeti eveiben teljesen normalis, hog nagyon rendszertelen. Ha tul vekony vagy, akkor az is borithat a hormonmukodesen. En akaratom ellenere voltam pl sokaig palcika, es honapokat maradt ki huszonevesen is.

Valoszinuleg lustak a hormonjaid, ha nem kell terhessegtol felned, belefer eppen. Kiveve, ha megis volna problemad.

dec. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!