Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, ha nálunk is bevezetné...

Lányok, ha nálunk is bevezetnék, igénybe vennétek a mesntruációs szabadságot?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran vannak olyan napok, amikor nem tudtok bemenni dolgozni/alig tudtok bemenni a fájdalom miatt?
2023. jún. 5. 11:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%

Igen, biztosan előfordulna egy-egy olyan nap, amikor kivenném. Én szerencsés vagyok, nagyon ritkán fáj a hasam vagy van bármi más bajom, de mióta fogamzásgátlót szedek, előfordul pár havonta, hogy az első nap annyira szenvedős, hogy megmozdulni alig tudok. Amikor legelőször megjött fogamzásgátlón, annyira fájt, hogy bementem a sürgősségire, mert azt hittem, baj van, így képzeld el. :)

Szóval ezeken a napokon (a fájdalomcsillapító nem használ) biztosan otthon maradnék.

2023. jún. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%

Mióta covidos voltam (kb egy éve), minden hónapban iszonyatosan fáj az első és/vagy a második nap, mindig gyógyszer kell. Néha olyan is volt, hogy azzal is csak feküdtem és csak a szerencsén múlott, hogy aznap nem dolgoztam, de hát nyilván erre nem lehet alapozni.

Szóval igen, én igénybe venném, ha kellene, bár nem minden hónapban esne úgy a dolog.

2023. jún. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%
Időnként igen. Ahogy idősödöm, egyre jobban szokott fájni.
2023. jún. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Kitana. ***** válasza:
38%
Változó, mikor mennyire fáj, általában csak az első nap szokott, ha jobban fáj, akkor otthon maradnék, mondjuk ilyen 2-3 havonta arra az egy napra. A második naptól szerencsére már nem szoktam semmit érezni.
2023. jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
Én nem a fájdalom, hanem az első 1-2 napon a mennyiség miatt venném igénybe, ha nem itthonról dolgoznék.
2023. jún. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
44%

Igen, igénybe.


Az más kérdés, hogy szerintem akkor többségében csak ffi munkaerőket fognak alkalmazni, mert ez egy munkáltatónak sem érné meg, pláne, ha valaki egyedül dolgozik és kiesik napokra..

2023. jún. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
45%
Mielőtt kisbabám született, évi 2-3 nap volt olyan, hogy ugyan a munkahelyen voltam, de dolgozni nemigen tudtam. Nem is a mensi első napja, hanem a megelőző nap a prolémás nekem.
2023. jún. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
42%

Nekem fáj de talán 2x volt olyan erős h alig éltem, azis pont nem sulis v munkás napra esett.


Viszont ha ennyire fáj endometriózis gyanú nem áll fenn?

2023. jún. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%
Minden hónapban az első két napot, és nem a fájdalom miatt, az elenyésző, hanem mert kvára vérzek, és utálok minden 2 órában betétet cserélni (ráadásul kötelező fehér nadrág a dress code - imádom).
2023. jún. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
Én férfiként is igénybe venném
2023. jún. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!