Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fáj minden csontom?

Miért fáj minden csontom?

Figyelt kérdés

Éjszakánként arra ébredek, iszonyúan fáj a csípőm az oldalán. Amikor lelépek az ágyról, nem tudok ráállni a talpamra, ugyanazon az oldalon. Kell kb. 2-3 perc mire rá tudok állni, lépni vele. Fáj a lábfejem, amikor csak egy picit összefogom a kezemmel és fáj a kézfejem meg a csuklóm is. A jobb lábam felhúzott helyzetben nem tudom kifordítani 90 fokban, de még 45 fokban is alig.

Nagyon hirtelen jöttek ezek a tünetek, fájdalmak. Egyik hónapról a másikra bemerevedtem. Orvosnál még nem voltam, nem igazán foglalkoznak velünk amíg munkaképesek vagyunk. 45 éves nő vagyok és aktív tornázó. Ezért is zavar, hogy mi lehet ez a hirtelen izom, izületi merevség.



#fájdalom #merevség #Izületi blokk
2023. jún. 5. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ez bármi lehet, izületi gyulladás, porckopás, ínhüvelygyulladás, reuma stb...

Azt nem igazán értem, hogy nem foglalkozik veled az orvos, amíg munkaképes vagy?! A háziorvosodhoz kell menni és majd tovább küld ha kell.

Ha meg nem foglalkozik veled válts orvost!

2023. jún. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!