Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milehet a menzeszembe ?

Milehet a menzeszembe ?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 6 napig szoktam altalaban menstrualni. Ma vagyok a harmadik napon. Delutan mar 3x fordult elo hogy csirkemaj szeru darabok jonnek ki. Marmint tudom undinak hangzik de ehez tudnam hasonlitani. Kicsit kemeny de szet nyomhato allagu. Feher cirkak is vannak benne. 25 eves vagyok.
2023. jún. 5. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Sokat ültél, és egy kicsit összealvadt.
2023. jún. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Alvadt vér, nekem is szokott ilyen lenni
2023. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
A menstruációs vér NEM alvad meg. Az a méhnyálkahártyád. Csak nagyobb darabokban vált le.
2023. jún. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális. Csodálom hogy eddig nem tűnt fel
2023. jún. 6. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom. Most is kimentem mosdoba es megint volt a beteten egy darab. Most olyan 1,5cm korul volt. Zavar,mert erzem hogy egybe jon ki es a tegnapiak nagyobb darabkak voltak. Azert szerintem ezek tul nagyok nem? Sose tapasztaltam meg ilyet.
2023. jún. 6. 04:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Most így válik le. Van ilyen. Nekem 3cm-es is szokott jönni. Igen,lehet érezni. De most mit tudsz tenni? Ez ilyen.
2023. jún. 6. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Érthető, hogy zavar, mert szokatlan a számodra. De nyugodj meg, teljesen normális.
2023. jún. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy más is írja az a méhnyálkahártya. Teljesen normális dolog.
2023. jún. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!